Koupím novou vanu 140 cm – nápady a inspirace pro váš koupelnový prostor

Je čas na změnu a rozhodli jste se obnovit svou koupelnu. Hledáte inspiraci a nápady, jak to udělat dobře a efektivně. Pokud máte málo prostoru, toužíte po vaně, která se vejde do vaší koupelny. V tomto článku vám přinášíme několik tipů a inspirací na to, jak koupit novou vanu 140 cm a udělat z vaší koupelny skvělý prostor.

Tipy na nákup nové vany

1. Velikost – Před nákupem se ujistěte, že víte, jaká maximální velikost vany se vejde do vaší koupelny. Pokud máte k dispozici pouze omezený prostor, větší vana vás může obtěžovat. Vyberte si vanu, kterou můžete bez problémů využívat.

2. Materiál – Existují různé druhy materiálů, ze kterých jsou vany vyráběny. Vany z akrylu a smaltu jsou nejčastější volbou. Akrylové vany jsou lehčí a snadno se udržují. Vany z keramiky nebo smaltu jsou trvanlivé a stylové.

3. Styl – Vany jsou vyráběny v mnoha různých stylech. Moderní linie jsou přizpůsobeny minimalistickému stylu. Jenže tradiční styly nabídnou spoustu detailů a zdobení, což z nich činí jedinečné umělecké kusy.

Inovace koupelny s novou vanou 140 cm

1. Modernizace interiéru koupelny– Nová vanu 140 cm může být impulzem k dalšímu vylepšení koupelny. Důkladné čištění, nové osvětlení a malba, zlepší vzhled vaší koupelny.

2. Uložení prostoru– Pokud máte malou koupelnu, můžete tuhle situaci využít ke svému prospěchu. Vysoké zrcadlo či skříňky pod vanou jsou skvělými řešeními, jak uklidnit vaši koupelnu a získat více úložného prostoru.

3. Koupelna s jiným účelem– Pokud koupelnu používáte nejen jako koupelnu, ale také jako úložný prostor, pracovní místnost nebo místnost pro kosmetiku, můžete vanu zabudovat do zabudované skříně, která zvýší úložný prostor a zároveň poskytne skvělé umístění vanové baterie.

Podtrhněte rozsah vaší koupelny dodatečnými doplňky

1. Zrcadlo s větším rozsahem – Pokud si koupíte větší zrcadlo s osvětlením, prodloužíte svou koupelnu vizuálně. Zrcadlo přidává další světlo a poskytuje další pohled na celé koupelnové prostředí.

2. Závěsné rostliny nebo květiny – Rostliny jsou skvělé pro koupelnu a přinášejí do ní více života a přirozeného světla. Kromě toho jsou skvělou volbou pro čitelnost a vizuální kouzlo.

3. Koberce a závěsy – Koupelna s novou vanou 140 cm může být dokonalá s novými koberci nebo závěsy. Vzhledem k tomu, že budete potřebovat vysoušeč na ručníky, závěsy se skvělým designem dokážou dokonale doplnit celkový vzhled koupelny a zároveň napomáhají k udržení vysušených ručníků.

Pokud uvažujete o koupi nové vany 140 cm, zvažte doporučení v tomto článku, aby vaše nová koupelna mohla sloužit jako místnost relaxace a odpočinku. Pokud hledáte inspiraci pro novou vanu a úpravy vaší koupelny, navštivte gofreestyle.cz, tam naleznete řadu skvělých tipů a nápadů jak na novou vanu 140 cm.