Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon – ideální doplněk pro vaši zahradu

Zahradní sezóna je v plném proudu a mnozí z nás se snaží co nejvíce času trávit venku na svých zahradách a terasách. Aby bylo toto venkovní posezení co nejpříjemnější, nesmí chybět stylový a odolný venkovní koberec. Ideální volbou je zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon.

Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon

Odolný, stylový a teď pozor – můžete ho klidně používat i venku!

Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete ho tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.

Tento venkovní koberec je designový skvost, který dokáže pozvednout vzhled jakéhokoli venkovního prostoru. Jeho zeleno-béžové pruhy a hladký povrch jsou velmi příjemné na pohled i na dotek. Koberec je k dostání v rozměru 70 x 140 cm, takže si můžete vybrat přesně takovou velikost, jakou potřebujete pro vaše venkovní posezení.

Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon

Čištění koberece je velmi jednoduché

Pro udržení vašeho venkovního koberečku v ideálním stavu stačí použít běžný čisticí prostředek a hadřík. Koberec lze také snadno vykartáčovat a vysát, aby zůstal stále jako nový. Balení obsahuje také praktický návod na údržbu, který vám pomůže s čištěním a péčí o váš koberec.

Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon je vynikající volbou pro ty, kdo hledají kvalitní, stylový a odolný venkovní koberec s mnoha možnostmi použití. Užijte si posezení na vaší terase či zahradě ještě více s tímto skvělým kouskem! Chcete si koberec rovnou objednat? Stačí kliknout sem a bude váš!