Nová Jídelní židle Paysane od značky Stima


Provedení

Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem. Židli Paysane je možné objednat i v celodřevěném provedení s masivním sedákem, který je lehce anatomicky tvarovaný, nebo s vyplétaným sedákem.

Univerzální použití

Klasická jídelní židle je vhodná jak do domácností, tak i do restaurací a kaváren, jídelen a dalších zátěžových prostor jako židle restaurační.
Na tento typ židle je prodloužená záruka – 36 měsíců.

Povrchová úprava a výběr barev

Povrchová úprava židle Paysane značky Stima je provedena mořením a lakováním, což zaručuje její dlouhou životnost. Výběr barevného zakončení dřeva židle a čalounících látek je možný podle nabídky ve vzorníku, který najdete na stránkách prodejce.

Doporučení

K této židli doporučujeme dřevěné jídelní stoly od stejného dodavatele, aby byl výsledný interiér harmonický a ladil dohromady.

Jídelní židle Paysane od značky Stima