Rustikální dřevěná police – skvělý doplněk pro venkovský styl


Rustikální dřeva a venkovský styl se stávají stále populárnějšími dekoračními prvky. Jedním z trendů, který se v poslední době objevuje, je využití dřevěných polic jako nenápadného doplňku, který dokáže zcela změnit interiér dané místnosti. Pokud také patříte k fanouškům tohoto stylu, rozhodně vám doporučujeme nahlédnout na stránky cinsky-narodni-cirkus.cz, kde naleznete širokou škálu rustikálních dřevěných polic.

Vyberte si police, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru

Pokud hledáte originální a stylové řešení pro vaši kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici, rustikální dřevěná police určitě nezklame. Ať už preferujete světlé nebo tmavé dřevo, na našem webu najdete police v různých provedeních. Vyberte si kousek, který dokonale zapadne do dané místnosti a který bude zdobit i nejpřemíšlivější rozložení nábytku.

Kromě estetické funkce plní dřevěné police i praktický účel

Dřevěné police nejsou jen prostě ozdobou – dokáží plnit i několik praktických funkcí. V kuchyni mohou sloužit jako úložná plocha na koření, v obývacím pokoji jako knižní police a v ložnici jako podložka na dekorativní vložky. Navíc, dřevo patří mezi přírodní materiály, které jsou odolné vůči vlhkosti a mechanickému poškození. Takže pokud se rozhodnete pro nákup praktické a stylové dřevěné police, získáte kombinaci funkce a estetiky.

Jak správně kombinovat rustikální dřevěné police s ostatním nábytkem?

Při zařizování interiéru s rustikálními prvky je důležité dbát na celkový soulad, a to i při kombinaci jednotlivých kousků nábytku. Rustikální dřevěné police se skvěle kombinují s dalšími druhy dřeva, s kovovými prvky i s jemnými textiliemi. Důležité je však, aby celkový dojem působil harmonicky a stylově a aby jednotlivé kousky nábytku navzájem korespondovaly.

Závěr

Pokud patříte k fanouškům rustikálního stylu a hledáte doplněk, který dokáže zcela změnit vzhled dané místnosti, rustikální dřevěná police je skvělou volbou. Samozřejmě je důležité dbát na to, aby police zapadly do celkového stylu a aby plnily i praktickou funkci. Okouzlující kousek rustikálního nábytku najdete na stránkách cinsky-narodni-cirkus.cz, kde si rozhodně přijdou na své fanoušci nejen tohoto, ale i mnoha dalších druhů dekorace.