Bavlněné povlečení Bonami Selection Blush pro dvoulůžko 200 x 200 cm

Vneste do své ložnice svěží vítr v podobě tohoto romanticky laděného povlečení od značky Bonami Selection. Nejen, že je však líbivé pro oko, díky bavlněnému materiálu se dočkáte i měkkého a na dotek jemného povrchu. Mezi další přednosti patří i prodyšnost a dobrá savost potu, a proto přijde vhod zejména do parných letních měsíců.

Materiál a rozměry

Povlečení je vyrobeno z 100% bavlny, která má velmi příjemný povrch a zajistí vám příjemný spánek. Rozměry pro dvoulůžko jsou 200 x 200 cm, tudíž ho můžete použít na většinu dvojlůžek na trhu.

Design a barvy

Design povlečení je velmi romantický a nastavuje relaxační atmosféru v ložnici. Růžové květy na bílém pozadí vytvářejí příjemný kontrast a osvěží váš interiér. Pokud hledáte něco svěžího a příjemného na pohled, toto povlečení na vaší postel určitě nezkazí vaše očekávání.

Péče o povlečení

Aby vám povlečení sloužilo co nejdéle a stále vypadalo jako nové, doporučujeme ho prát na maximální teplotu 40 °C. Nepoužívejte bělidlo, ani žehličku. Pro sušení použijte sušičku nebo nechte samovolně uschnout na vzduchu.

Bavlněné povlečení Bonami Selection Blush

Ještě stále váháte, zda si toto krásné povlečení pořídit? Neotálejte! Navštivte web Isolund.cz a objednejte si ho ještě dnes!