Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 180×80 cm: Výjimečná kvalita smaltované oceli pro levou i pravou variantu 291034013001

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. Když hledáte koupelnu s prvotřídním výkonem a hezkým vzhledem, stavba značky Kaldewei je jedním z nejlepších možných výběru. Kaldewei nabízí širokou škálu van, které přinášejí výjimečnou kvalitu a neobvyklou trvanlivost. Tento model má rozměry 180×80 cm a je vyroben z kvalitní smaltované oceli s povrchovou úpravou Perl-Effektem.

S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Tento druh povrchové úpravy vám ušetří hodně práce a času, které byste jinak museli strávit čistěním vany. Když zatáhnete zástrčku, voda spadne z vašeho těla a skutálí se do odpadu se všemi nečistotami, které se dostaly na povrch vody. Bez starostí můžete využít příjemnou koupel a nechat svůj organizmus načerpat energii a odreagovat.

Kaldewei Classic Duo 180x80 cm

Kaldewei Celoplošný Antislip umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Tuto vanu můžete používat i bez obav, že by se na ní někdo uklouzl a způsobil si zranění. Díky celoplošné antiskluzové úpravě zůstanou vaše nohy pevně na místě a s nimi i celé tělo. Takže se můžete cítit bezpečně a uvolněně, aniž byste si museli dělat starosti o své zdraví.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku. Tento produkt je dodáván bez madla, nožiček a podhlavníku, takže si můžete vybrat takový druh doplňků, které by vyhovovaly vašim osobním potřebám a představám.

Pokud chcete poznat více o této vaně, navštivte naši webovou stránku zde: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-classic-duo-180m80-cm-smaltovana-ocel-leva-i-prava-291034013001

Závěr

Tato vana Kaldewei Classic Duo 180×80 cm nabízí nejen výjimečnou kvalitu a trvanlivost, ale také celou řadu funkcí, které vám poskytnou bezpečnost a pohodlí při užívání.

Díky smaltované oceli a povrchové úpravě Perl-Effektem se voda snadno odtéká a odpad většiny nečistot i vápenatých částic. Kaldewei Celoplošný Antislip vám zajistí bezpečný vstup do vany a využití sprchového koutu, takže se nemusíte bát pádů a zranění.

Výborná volba pro každou koupelnu, která si vyžaduje vysokou kvalitu a hezký vzhled. Navštivte naši webovou stránku a přesvědčte se sami!