Nová komoda Carryhome v dub artisan o rozměrech 120/93/38 cm


Nová komoda Carryhome v dub artisan

Když přemýšlíte o novém nábytku pro váš domov, je třeba zvážit, který kus by nejen dobře zapadl do interiéru, ale také byl funkcionalitou prospěšný. V případě, že hledáte novou komodu, která se může stát nejdůležitější součástí vaší obývací nebo ložnice, pak je možné, že byste mohli ocenit novou komodu Carryhome v dub artisan rozměru 120/93/38 cm.

Důkladná kvalita Carryhome

Tato komoda je součástí kolekce Carryhome, která je dobře známou značkou na trhu nábytku. Carryhome je značka, která splňuje vysoké standardy kvality nábytku. Tato komoda z dubu artisan je navíc ručně vyrobena a zkontrolována, aby byla zajištěna maximální kvalita a spolehlivost.

Funkční využití pro vaše potřeby

Tato komoda se vyznačuje svými rozměry 120/93/38 cm, což ji činí ideální pro využití jak v ložnici, tak i v obývacím pokoji. Carryhome komoda má dostatečnou kapacitu pro skladování věcí, a to díky třem zásuvkám umístěným ústředně na přední části. Tyto zásuvky jsou dostatečně velké na to, aby se do nich vešlo všechno, co potřebujete ukládat, ale zároveň nezabírají příliš mnoho prostoru.

Krásné provedení s mnoha funkcemi

Komoda Carryhome je k dispozici v krásném dub artisan dotykovém provedení. Díky tomu se bude perfektně hodit do jakéhokoli interiéru. Pro provedení jsou použity kvalitní materiály, které zajišťují dlouhou životnost. Komoda nabízí také jedinečné detaily jako jsou krásné čalouněné stírací nohy, které dovolují snadnou manipulaci a čištění podlahy.

Nakupujte online na Maliboo

Pokud vás tato krásná, funknční komoda zaujala, zkuste se podívat na její detaily a objednat si ji na https://www.maliboo.cz/produkt/carryhome-komoda-dub-artisan-120-93-38-cm-2. Tuto komodu můžete jednoduše koupit online a bude doručena zdarma až k vašim dveřím.

Komoda Carryhome

Využijte příležitost a berte komodu Carryhome jako perfektní doplněk pro vaši domácnost. Bude nejen krásným kusem interiéru, ale také vám bude sloužit svou funkčností.