Elegantní šatní skříň Lisburn od Cosmopolitan Design s posuvnými dveřmi a zrcadlem (rozměry 122×215 cm) v šedé barvě


Elegantní šatní skříň Lisburn od Cosmopolitan Design

Šatní skříň Lisburn

Šatní skříň Lisburn přinese do vaší domácnosti špetku moderního stylu. Na první pohled vás zaujme posuvnými dveřmi se zrcadlem.

Díky jednoduchému, avšak stylovému designu si najde své místo jak v ložnici, tak například i ve vaší chodobě.

Vlastnosti šatní skříně Lisburn

  • Rozměry: 122 x 215 cm
  • Barva: šedá
  • Posuvné dveře se zrcadlem – pro jednodušší a praktičtější používání
  • Dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další předměty
  • Vyrobena ze kvalitního materiálu od značky Cosmopolitan Design, která garantuje kvalitu a moderní design

Možnosti umístění šatní skříně Lisburn

Šatní skříň Lisburn může být umístěna v mnoha místnostech vašeho domu. Nejčastější volbou je ložnice, kde se stane jedním z hlavních prvků. Díky zrcadlu na dveřích zajistí i praktickou funkci při oblékání. Můžete ji ale umístit i do chodby, kde zaujme svým moderním designem a poskytne vám dostatek úložného prostoru.

Šatní skříň Lisburn v interiéru ložnice

Závěr

Nabízíme vám šatní skříň Lisburn od značky Cosmopolitan Design, která je známá kvalitním materiálem a moderním designem. Díky posuvným dveřím se zrcadlem nabídne i praktickou funkci v ložnici nebo v chodbě. Šedá barva přináší do vaší domácnosti moderní styl. Objednejte si ji u nás na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/seda-satni-skrin-se-zrcadlem-a-s-posuvnymi-dvermi-122m215-cm-lisburn-cosmopolitan-design a zútulněte si svůj domov s elegantní šatní skříní Lisburn.