Stylová nástěnná police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě

Retro design a masivní dřevo dodávají originální vzhled, který bude slušet každé zdi.

je jedním z nejoriginálnějších kusů, které jsou momentálně k dostání na trhu s nábytkem. Tato police je vyrobena z masivního smrkového dřeva a doplněna kovovou konzolou, která ji snadno připevníte na zeď. Díky své eleganci a vtipu může být umístěna v jakémkoli interiéru a dodá mu takovou kouzelnou atmosféru, která dokáže povznes třeba z nejobyčejnější garsonky.

Kovová konzole pro snadné připevnění na zeď

Díky kovové konzoli poličku snadno připevníte na zeď a nemusíte se bát ji zatížit.

Kovová konzole je umístěna na vrcholu police a slouží k jednoduchému a rychlému připevnění na zeď. Díky této konzoli můžete police zatížit i těžkými předměty, aniž byste se báli o její bezpečnost. Kovová konzole má rozměry 41 cm x 32 cm x 15 cm (š x v x h).

Materiál: smrkové dřevo a kov

Police je vyrobena z masivního smrkového dřeva a doplněna kovovou konzolou.

Smrkové dřevo je výborný materiál, který se často používá k výrobě nábytku. Je to tvrdé a odolné dřevo, které se snadno opracovává. Kovová konzole doplňuje výrobek. Oba materiály se skvěle doplňují a vytvářejí perfektní kombinaci mezi tradiční a moderní výrobou nábytku.

Rozměry: š x v x h

Police má rozměry 60 cm x 2 cm x 14 cm (š x v x h).

Police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě je široká 60 cm, což dává dostatek prostoru pro vystavení vašich oblíbených dekorací a dále měří 2 cm k výšce a 14 cm na hloubku. Díky těmto rozměrům je police poměrně štíhlá, což umožňuje její elegantní vzhled.

Zaujala vás naše stylová nástěnná police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě?

Pak neváhejte a navštivte naši stránku www.srovnavacnabytku.cz, kde si můžete tento neobyčejných kus nábytku objednat. Navštivte naši stránku a nechte se inspirovat dalšími výrobky.

Stylová nástěnná police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě
Stylová nástěnná police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě
Stylová nástěnná police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě
Stylová nástěnná police ASIR KOSO 3 ořech v elegantní černé barvě