Jídelní stůl Casarredo – skvělá volba pro moderní interiéry!

Moderní jídelní rozkládací stůl Casarredo je vynikající volbou pro ty, kteří rádi propojí praktičnost s krásným designem. Tento stůl je vyroben z kvalitní LTD desky, což z něj činí velmi odolný nábytek pro každou domácnost.

Stůl má před rozložením plochu 90 x 60 cm, po rozložení se jeho rozloha zvýší na 120 x 90 cm. Je to skvělá volba pro malé byty, které potřebují co nejvíce prostoru. Díky svému rozkládacímu mechanismu můžete snadno přizpůsobit velikost stolu vašim potřebám.

Barevná kombinace dub sonoma trufel/wenge magia

Tento jídelní stůl Casarredo je dostupný v kombinaci barev dub sonoma trufel a wenge magia, což mu dodává moderní vzhled a krásný kontrast. Barvy jsou mezi sebou skvěle sladěné, což z tohoto stolu dělá skvělý designový kousek pro každou moderní kuchyni nebo jídelnu.

Stůl je dodáván v demontovaném stavu, takže si ho můžete snadno sestavit podle vaší potřeby.

Jídelní stoličky ve stejném designu

Tip: K tomuto stolu doporučujeme jídelní stoličky ve stejném designu. Vyberte si z naší široké nabídky a zkombinujte si praktický i krásný nábytek pro vaši domácnost.

Jídelní stůl Casarredo

Jídelní stůl Casarredo je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a designový nábytek pro svou kuchyni nebo jídelnu. Pokud tedy hledáte moderní a kvalitní jídelní stůl, neváhejte a zakupte si tento kousek právě teď na https://www.atcomplet.cz/produkt/casarredo-jidelni-stul-rozkladaci-90m60-geneva-sonoma-trufel-wenge.