Stylový způsob, jak mít mýdlo vždy po ruce – zásobník MEXEN ARON černý/chromovaný


Zásobník na mýdlo MEXEN ARON je skvělý doplněk a pomocník pro skladování mýdla.

Zásobník není jen praktický svou funkčností, je i stylovou a vkusnou dekorací. Tento produkt vám umožňuje pohodlné dávkování mýdla a hlavně možnost většího prostoru na vašem umyvadle, které bude taktéž snadno čistitelné.

Specifikace produktu:

Materiál: Mosaz + sklo

Povrchová úprava: černá/chromovaná

Rozměry produktu:

Kapacita: 180 ml

Šířka: 115 mm

Výška: 200 mm

Vzdálenost od stěny: 120 mm

Mexen Aron zásobník na mýdlo černý/chromovaný

Pojďme trochu blíže prozkoumat tento skvělý produkt. Zásobník je vyroben z kvalitního mosazu a skla, které dodávají celému produktu eleganci a robustnost. Povrchová úprava v černé/chromované barvě zase zajišťuje, že bude zásobník vypadat skvěle na každém umyvadle.

S kapacitou 180 ml budete mít mýdlo vždy po ruce a díky většímu prostoru na umyvadle si budete moci v klidu umýt ruce bez obav, že byste omylem něco převrhli. Ovládání zásobníku je velmi snadné a intuitivní, takže se nemusíte bát, že byste neuspěli při prvním použití.

Zásobník je navíc velmi snadno čistitelný, takže vám nebude trvat mnoho času, než ho budete moci opět použít. Stačí ho jednoduše otřít vlhkým hadříkem a vše bude jako nové.

Pokud si tedy chcete pořídit produkt, který bude nejen praktický a funkční, ale zároveň bude skvěle vypadat a bude se hodit do každé koupelny, zvolte zásobník na mýdlo MEXEN ARON. Ten si můžete zakoupit na této adrese: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/zasobnik-na-mydlo-mexen-aron-cerny-chromovany.