Rozkládací jídelní stůl Carradale s deskou z dubového dřeva 220×100 cm od Rowico


Rozkládací jídelní stůl Carradale

Moderní kousek, který zaujme

Rozkládací jídelní stůl Carradale s deskou z dubového dřeva o rozměrech 220×100 cm od Rowico je moderním kouskem, který zaujme. Díky jeho unikátnímu designu a vysoké kvalitě materiálů je ideální volbou pro moderní jídelní prostory.

Deska v dubovém dekoru v kombinaci s tmavými kovovými nohami obohatí nejen vaše jídelní prostory, ale také zvýrazní jejich moderní vzhled. Tento stůl se stanou skvělým prvkem, který dokáže váš interiér oživit.

Rozkládací funkce stolu také umožňuje, aby se stůl snadno a rychle přizpůsobil počtu osob, kteří vás při stolování navštíví. A pokud postrádáte dostatečnou plochu pro počet vašich hostů, můžete si dokoupit přídavnou desku a zvětšit tak jídelní plochu.

Věčným problémem u jídelních stolů bývá jejich čištění a údržba. Můžete však být klidní – sprej na dřevěné povrchy a čisticí sprej na dřevěné povrchy ošetřené olejem vám pomohou se starostí o desku. S touto výhodou si můžete v klidu vychutnávat každodenní i slavnostní jídla.

Proč si pořídit stůl Carradale?

Úplně první důvod, proč si pořídit stůl Carradale, spočívá v tom, že se jedná o moderní kousek, který zaujme. S jeho pomocí zvýrazníte moderní vzhled vašeho domova a oživíte interiér.

Není však to jediné, s čím vám stůl Carradale pomůže. Díky rozkládací funkci se umožní přizpůsobení počtu osob, kteří vás při stolování navštíví. Pokud máte navíc více hostů, můžete si dokoupit přídavnou desku a zvětšit si tak jídelní plochu.

Ať už se zrovna chystáte na velkou rodinnou oslavu, nebo si v klidu přejete užít večeři se svým partnerem, stůl Carradale vám bude spolehlivým společníkem při každodenním stolování.

Navíc se nemusíte bát ani o jeho údržbu a čištění – sprej na dřevěné povrchy a čisticí sprej na dřevěné povrchy ošetřené olejem vám pomohou s jeho ošetřením.

Stůl Carradale vám navíc dodá do interiéru styl a modernost. Pokud tedy patříte k těm, kteří rádi experimentují s novými styly a trendovými kousky, určitě si stůl Carradale zamilujete.

Vlastnosti stolu Carradale

– rozměry: 220 x 100 cm
– materiál desky: dubové dřevo
– rozkládací funkce
– moderní design
– barva: dubový dekor s tmavými kovovými nohami
– snadná údržba desky s pomocí sprejů na dřevěné povrchy

Nabídka na webu: Pokud vás stůl Carradale zaujal, můžete si ho ihned pořídit na našem webu. Navíc vám nabízíme i dopravu zdarma. Pro více informací navštivte náš eshop na adrese
https://www.brega.cz/produkt/rozkladaci-jidelni-stul-s-deskou-z-duboveho-dreva-220m100-cm-carradale-rowico.