Halmar Komoda BLADE4 SB – stylovým způsobem uspořádá váš interiér

Moderní komoda BLADE 4 zaujme na první pohled svým výstředním dekorem. Pokud hledáte nábytek, který dokáže zútulnit váš interiér a zároveň v něm bude vypadat stylově, BLADE4 SB je tím pravým řešením. V tomto článku se podíváme na vlastnosti této komody a zjistíme, co všechno dokáže nabídnout.

Výrazný design

Halmar Komoda BLADE4 SB se rozhodně nebojí vyniknout ve vašem domově. Můžete ji umístit třeba do moderně zařízeného obýváku a bude tam působit velmi vkusně. Korpus je vyroben z MDF v dekoru matná černá, což ji dodává punc elegance. Dvířka jsou z MDF v dekoru sahara vysoký lesk, což kontrastuje s matnou černou a tím vytváří dynamický efekt. Celkově působí BLADE4 SB velmi moderně a vkusně.

Dostatek úložného prostoru

BLADE4 SB není jen o vzhledu, ale také o praktičnosti. Za dvířky se nachází 3 police, takže máte dostatek místa na uložení různých věcí. Můžete tam snadno uložit nějaké dekorační předměty, doklady nebo třeba příbory. Komoda vám pomůže s udržováním pořádku a dodá vašemu interiéru potřebnou funkčnost.

Jednoduchá montáž

Halmar Komoda BLADE4 SB se dodává v demontovaném stavu, ale nemusíte se bát, že byste měli problém ji sestavit. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, takže komodu můžete mít hotovou během chvíle. V případě jakýchkoliv problémů s montáží se vám ale bude lístit, že návod je velmi přehledný a srozumitelný.

Prohlédněte si také naši nabídku

BLADE4 SB je jen jedním z mnoha kousků, které nabízí Velký nábytek. Prohlédněte si také naši nabídku křesel a obývacích stěn a vylaďte svůj obývák k dokonalosti. Zároveň si můžete prohlédnout celou kolekci komod a najít si tu, která bude perfektně ladit s vaším zařízením.

Halmar Komoda BLADE4 SB

Foto: www.velkynabytek.cz

Závěr

Halmar Komoda BLADE4 SB je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají výrazný kus nábytku, který bude zároveň praktický a povede se jim jej snadno sestavit. Pokud hledáte k ní ještě doplňky, navštivte internetový obchod Velký nábytek, kde najdete široký výběr dalších kousků, které dokáží dokonale doladit váš interiér. A nezapomeňte se také podívat na křesla a obývací stěny, které mohou být tím pravým dotekem k dokonalosti.