NEJBY MARIANA: Předsíňová stěna ve stylu bílá/černá

V dnešní době, kdy se hodně času trávíme doma, je důležité mít v domácnosti i prostor, kde se můžeme připravovat na venkovní aktivity a kde můžeme uložit naše uličníky.

Vyrobena z kvalitní laminátové desky

Předsíňová stěna NEJBY MARIANA je vytvořena v příjemných barevných kombinacích bílé a černé. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky v černé barvě, korpus je v barvě bílá. Věšák i zrcadlo lze namontovat libovolně každý zvlášť.

Předsíňová stěna NEJBY MARIANA je ideální volbou pro lidi, kteří si rádi udržují pořádek a chtějí zároveň mít moderní a funkční nábytek. Zvolení této předsíňové stěny přináší do Vaší domácnosti nejenom praktičnost, ale i zajímavý vzhled.

Sestava a rozměry

Tato sestava obsahuje:

  • Zrcadlo (šířka x výška x hloubka): 40 x 112 x 2 cm
  • Věšák (šířka x výška x hloubka): 80 x 142 x 15 cm
  • Komoda (šířka x výška x hloubka): 40 x 87 x 38 cm
  • Botník (šířka x výška x hloubka): 80 x 55 x 38 cm
  • Skříň (šířka x výška x hloubka): 40 x 202 x 38 cm

Celkové rozměry této předsíňové stěny jsou (šířka x výška x hloubka): 160 x 202 x 38 cm. Materiál, ze kterého je tato stěna vyrobena, je LTD lamino. Úchyty jsou plastové.

Nakupujte online na nabytekprehledne.cz

Předsíňová stěna NEJBY MARIANA je k dispozici na našem eshopu nabytekprehledne.cz. Při nákupu této stěny získáte nejenom stylový, ale i velmi praktický nábytek. Navštivte náš eshop a vyberte si tento kousek do Vaší domácnosti.

Pozor: Dodání této předsíňové stěny probíhá v demontu.

NEJBY MARIANA Předsíňová stěna

Klikněte zde pro více informací o této předsíňové stěně