Nový Autronic Police regál s 4 bílými poličkami DR-013-4


Provedení

Dřevěný čtyřpolicový regál je vyroben z přírodního bambusového masivu, který je lakovaný. Police jsou z bílé MDF, která dodává regálu moderní vzhled.

Maximální nosnost

Maximální nosnost jedné police je 3 kg, díky čemuž můžete bez obav umístit na regál například květiny nebo dekorace.

Využití

Dřevěný policový regál je vhodný k použití do předsíní, hal nebo garáží. Lze jej též využít jako nízký regál na odkládání různých doplňků a potřeb v domácnosti. Regál má elegantní a minimalistický design, který se hodí do každého interiéru.

Chcete si domů pořídit tento praktický a stylový regál? Klikněte zde a objednejte si jej na našem eshopu.

Autronic Police regál

Závěrem lze říct, že nový Autronic Police regál s 4 bílými poličkami DR-013-4 je velmi užitečný a praktický doplněk do každé domácnosti. Díky svému modernímu designu a vysoké nosnosti se hodí do každé místnosti. Nebojte se tedy experimentovat a vyzkoušejte ho například jako úložný prostor na boty nebo drobné nářadí. Určitě nebudete litovat!