MEBLINE TV stolek VIGO VG1B 180 – moderní kus nábytku v bílé / černé barvě s leskem

MEBLINE TV stolek VIGO VG1B 180 je moderní kus nábytku vhodný do každého moderního interiéru. S jeho rozměry Šířka 180cm, Výška 30cm, Hloubka 40cm si můžete být jist, že se bez problémů vejde i do menších bytů. Pokud již přemýšlíte o nějakém novém televizoru, tak proč si neudělat radost i s novým TV stolem, který dodá Vašemu interiéru úplně nový rozměr.

Specifické informace

Televizní stolek MEBLINE VIGO VG1B 180 je dostupný v bílé / černé lesklé barvě. Jeho konstrukce je vyrobena z kvalitní laminované desky a přední strana ze speciální MDF desky s velkým leskem.

Velkou výhodou tohoto TV stolku je jeho otevírací systém „PUSH-CLICK“. Díky této technologii se otevírání stává naprosto jednoduchým a bez problémů si díky němu můžete uložit Vaše oblíbené filmy, knihy, hry nebo další věci do přihrádek uvnitř TV stolku. Tváří v tvář technologickému pokroku je tento tv stůl vybaven mechanismem pro otevírání dvířek dolů.

Typ skříně

Televizní stolek MEBLINE VIGO VG1B 180 je typově závěsná skříň. Díky tomu bez problému ušetříte prostor a nebyli byste omezeni umístěním na zem a případně problémy se zámek poškrábáním parket či dlažebních kamen. Vězte, že se jedná o ideální řešení pro byty s menším prostorem nebo pro ty náročné, kteří chtějí do svého interiéru vložit kus nábytku, který současné trendy pouze podtrhne.

Dodatečné informace

Na televizní stolek MEBLINE VIGO VG1B 180 dostanete 24 měsíců záruky na výrobní a materiálové vady. Nicméně, vzhledem k tomu, že se jedná o velmi kvalitní nábytek, nebudete mít problém s jeho trvanlivostí.

Pokud tedy hledáte nábytek pro moderní interiéry, tak je určitě dobré zvážit televizní stolek MEBLINE VIGO VG1B 180. Kvalitní design, spolehlivost a především dostatečný prostor, budou jistě klíčovými faktory při výběru právě tohoto produktu. Pokud by jste chtěli zjistit více informací, můžete se podívat na oficiální stránku výrobce.

MEBLINE TV stolek VIGO VG1B 180 - moderní kus nábytku v bílé / černé barvě s leskem

MEBLINE TV stolek VIGO VG1B 180