Polstr na velké ratanové křeslo s oranžovým melírem

Samostatný polstr na velké ratanové křeslo. Pokud hledáte originální a barevný doplněk pro vaše křeslo, možná vás zaujme tento oranžový polstr s melírovým vzorem. Polstr je vhodný na různá křesla různých výrobců, je univerzální a snadno se upevňuje na křeslo samotné.

Jsou velikosti polstru vhodné pro mé křeslo?

Záleží vždy na vnitřní velikosti sedací a opěradlové části křesla. Tento polstr je vhodný pro křesla s vnitřní velikostí sedací části: šířka 55 cm, hloubka 57 cm a vnitřní velikostí opěradlové části: šířka 55 cm, výška 70 cm. Měřte tedy pečlivě rozměry svého křesla a porovnejte je s rozměry polstru, aby vám sedící a opěradlová část co nejlépe padly.

Jaké má polstr vlastnosti?

Polstr je plněný drceným molitanem. Molitan je pěnový materiál, který se velmi často používá v nábytkářství a sedačkářství. Má dobré izolační vlastnosti a je zároveň pružný, takže dobře přizpůsobuje tvaru těla. Velikost sedacího polstru je 55×57 cm a velikost opěradlové části je 55×70 cm. Tloušťka polstru je přibližně 10 cm. Díky tomu se na křesle budete cítit pohodlně a podložka vám pomůže si odpočinout a dostatečně se vyspat. Polstrování křesla je důležité nejen kvůli vzhledu, ale také pro pohodlí.

Na stránkách https://www.crosta.cz/produkt/polstr-na-velke-ratanove-kreslo-oranzovy-melir-2 si můžete objednat tento polstr a přidat ho k vaší domácí výbavě. Navíc, výběr barev a vzorů je velký, takže si můžete vybrat právě to, co se hodí k vašemu interiéru. Pokud tedy hledáte nový polstr do vašeho křesla, zvažte tento oranžový polstr s krásným melírovým vzorem.

Velké ratanové křeslo s oranžovým polstrem

Tento polstr se hodí nejen na ratanová křesla, ale na mnoho dalších druhů křesel. Ty si můžete vybrat podle svého vkusu a citu pro design. Zásadní je ale pohodlí, které vám polstr poskytne, a které je pro vaše tělo velmi důležité. Investujte tedy do kvalitního polstru a svému křeslu dopřejte tu nejlepší péči.

Detail velkého ratanového křesla

Polstrování křesla je důležité nejen kvůli vzhledu, ale také pro pohodlí, ať už relaxujete nebo pracujete. Když pobýváte v interiéru, důležité je mít kolem sebe věci, které vám dělají radost a zároveň podporují vaše zdraví. Dobře navržený a kvalitní polstr do křesla je proto nezbytným prvkem pro vaše domácí pohodlí.