Botník AICHA – prostorný a moderní úložný systém v MDF, dub sonoma designu

Botník AICHA je velmi praktický. Díky svému modernímu stylu skvěle zapadne do každé předsíně. Kostra botníku je vyrobena z laminované MDF desky v odstínu dub sonoma.

Prostor a praktičnost

Součástí botníku jsou i dvě odkládací police z chromované oceli, což výrazně zvyšuje jeho praktičnost. Botník AICHA má nosnost až 90 kg, což znamená, že do něj můžete bez obav uskladnit i těžší věci. Jeho rozměry jsou velmi příjemné:

– výška: 50 cm
– šířka: 80 cm
– hloubka: 30 cm

Botník AICHA tak poskytuje dostatek místa na úschovu bot a dalších doplňků do předsíně, aniž by zbytečně zabíral mnoho prostoru.

Design a materiály

Botník AICHA vyniká nejen svou praktičností, ale také moderním designem. Jeho kombinace MDF desky v dub sonoma odstínu s chromovanou ocelí mu dává šmrnc, který dokáže oživit každou předsíň.

Materiály, které byly použity při jeho výrobě, zaručují jeho dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Chromovaná ocel i laminovaná MDF deska jsou materiály, které odolají různým vnějším vlivům.

Botník AICHA – nově i na eshopu Esrom.cz

Pokud jste se rozhodli, že si botník AICHA chcete pořídit, máte nyní jedinečnou příležitost. Naši zákazníci nyní mohou využít jedinečné nabídky a botník AICHA si pořídit s 20% slevou. Navíc využijte garantované dodání do 48 hodin zdarma.

Botník AICHA MDF dub sonoma můžete objednat přímo zde.

Pro zvýraznění stylu vaší předsíně a praktičnosti úložného systému určitě stojí za to využít tuto skvělou nabídku. Se zárukou kvality a spokojenosti s našimi produkty se na nás můžete spolehnout.

Botník AICHA – prostorný a moderní úložný systém v MDF, dub sonoma designu

Botník AICHA – prostorný a moderní úložný systém v MDF, dub sonoma designu