Nekompromisní pohodlí: Recenze sedací soupravy Falco L – Sawana 05 od Falco


Praktičnost a úložný prostor

Sedací souprava Falco L – Sawana 05 rozhodně nepostrádá v praktických vlastnostech. Jedním z jejích hlavních předností je praktický úložný prostor, kterým disponuje. Všichni víme, jak důležité je mít v obývacím pokoji dostatek úložného prostoru, a proto je tato sedací souprava ideální volbou pro každého, kdo dává přednost praktičnosti a všestrannosti.

Jednoduché rozložení na lůžko

Díky jednoduchému rozložení se tato sedací souprava snadno přemění na pohodlné lůžko. Po rozložení má rozměry 200 x 135 cm, což je více než dostačující pro příležitostné ubytování hostů nebo pro krátkodobé přespání.

Vysoce kvalitní materiály

Falco L – Sawana 05 je vyrobena z masivního dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu a pevnost konstrukce. Pro pohodlné sezení pak slouží vinuté pružiny a kvalitní PUR pěna, která se sice může zdát tvrdší, ale díky tomu dokáže udržet svůj tvar po velmi dlouhou dobu.

Kvalitní potahová látka

Nejen vnitřní konstrukce, ale i vnější vzhled sedací soupravy je důležitý. Potažena je kvalitní potahovou látkou Sawana 05, která vyniká nejen svým elegantním vzhledem, ale také vysokou odolností proti opotřebení.

Sedací souprava Falco L - Sawana 05

Rozměry a hloubka sedu

Sedací souprava má rozměry 235 x 165 cm, což je pro rodinu s více členy naprosto dostačující. Hloubka sedu je pak 63 cm, což je ideální pro pohodlné sezení, aniž byste museli sedět napevno.

Pokud hledáte nekompromisní pohodlí a praktickou funkčnost v jednom, sedací souprava Falco L – Sawana 05 od Falco je ideální volbou pro Vás. Vyzkoušejte si ji již dnes a uvidíte, že se Vám bude velmi dobře sedět a relaxovat, ať už před televizí nebo spolu s rodinou a přáteli.

Zdroj: Interierio.cz