Jídelní židle KALINA v šedém sametu – moderní design i pohodlí při stolování


Jídelní židle KALINA v šedém sametu

Popis produktu

Jídelní židle KALINA je moderní a stylová židle, která dokonale doplní vaši jídelnu. Potah ze šedého sametu, který je v poslední době velmi populární, zajistí nejenom pohodlí při stolování, ale i elegantní vzhled. Rozměr židle je 46 x 88 x 53 cm a výška sedu je 51 cm.

Materiál

Židlí KALINA je vyrobena z kovu, což zajistí pevnost a stabilitu. Potah židle je z kvalitního sametu, který má velmi příjemný povrch a je také snadno udržovatelný. Židle se dodává v demontu a je velmi snadno sestavit.

Výhody

Moderní design

Jídelní židle KALINA se vyznačuje moderním a elegantním designem, který dokonale zapadne do vaší jídelny. Pokud hledáte něco netradičního a zajímavého, KALINA je tou správnou volbou.

Pohodlí při stolování

Díky potahu ze šedého sametu a ergonomickému tvaru je tato židle velmi pohodlná a ideální pro dlouhé stolování. Budete se cítit jako v pohodlném křesle a to i po několika hodinách.

Kvalitní materiály

Kovová konstrukce a potah ze sametu jsou zaručeně kvalitní materiály, které zajistí dlouhou životnost a odolnost židle. Potah sametu je velmi trvanlivý a odolný proti opotřebení a poškození.

Záruka

Na židli KALINA je poskytována záruka 24 měsíců, což je důkazem vysoké kvality a spolehlivosti tohoto produktu.

Pokud již nemůžete čekat a chcete si tuto krásnou jídelní židli objednat hned teď, navštivte prosím stránku Jídelní židle KALINA na našem e-shopu.