Obývací stěna ANTOFALLA 6 – elegantní černý lesk pro moderní interiér


Vzorová sestava obývacího pokoje

Skvělý nábytek nabízí jednu z mnoha možných sestav obývací stěny ANTOFALLA 6. Její korpus je černé barvy, dvířka mají elegantní černý lesk. Kromě toho si můžete vybírat z mnoha jiných barevných provedení. Obrázek v online katalogu je pouze ilustrativní, protože ukazuje jiné barevné varianty.

Obývací stěna ANTOFALLA 6 je vyrobena z lamina o tloušťce 16 mm . Díly sestavy si můžete objednat a koupit zvlášť, takže si můžete přizpůsobit velikost a počet skříněk dle svých potřeb.

Součástí příkladové sestavy jsou:

Komoda (140 x 80 x 40 cm) – 2 kusy v sestavě

Komoda má dostatek velký prostor na uložení věcí, jako jsou například knihy nebo televizní přijímač. Kromě toho vám nabízí i horní prostor pro dekorativní kousky.

Závěsná skříňka typ 7 (140 x 35 x 32 cm) – 2 kusy v sestavě

Tato skříňka se hodí na uložení hezkých váz, ozdob a dekorací. Má úzký profil, což dává sestavě ANTOFALLA 6 jedinečný vzhled.

LED osvětlení není součástí sestavy a musí se dokoupit jako příslušenství. Pokud si chcete zalehnout v noci a nemít rozsvěcenou místnost, není nic jednoduššího, než si osvětlení dokoupit.

Sestava obývací stěny ANTOFALLA 6 se dodává v demontu

To znamená, že si ji budete muset složit sami, avšak sestavení není složité a díly jsou přesně označené. Stačí si objednat na webu skvelynabytek.cz a v působivém elegantním stylu zdobit všem vašim návštěvám obývací pokoj.