Stojací lampa SEHBALI s více barevnými funkcemi od ASIR


SEHBALI: Stojací lampa s více barevnými funkcemi od ASIR

Hledáte lampu, která se stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vašeho interiéru? Sehbali vám nabízí dřevěné tělo, látkový klobouk a dřevěnou police, které jsou rozmístěny tak, aby plnily svůj účel i svým krásným vzhledem. S velikostí klobouku 45 cm a celkovou výškou 153 cm zaujme každého.

SEHBALI - stojací lampa od ASIR

SEHBALI – stojací lampa od ASIR

Kvalitní provedení: Lampa je vyrobena z kvalitního dřeva a elektrické části jsou zakryty látkou. Kabel je dostatečně dlouhý, takže ji můžete umístit kamkoliv v místnosti.

Mnoho funkcí: Látkový klobouk doplněný o police má nejen stylový vzhled, ale také slouží k praktickým účelům. Polička nabízí dostatečný prostor pro uložení věcí, které potřebujete mít v dosahu. Klobouk pak chrání světlo před přímým zářením a vytváří jemné rozptýlení světla v místnosti.

Návrh pro vaše interiéry:

Moderní interiér: Tato lampa přináší do moderního interiéru svůj unikátní styl, kdy surové dřevo kombinuje s látka a tím dotváří harmonický celek.

SEHBALI - moderní interiéry

SEHBALI – moderní interiéry

Industrial: Pokud máte vkus orientovaný do stylu industriálního designu, bude vám tato lampa vyhovovat naprosto perfektně. Její surovost a jednoduchost jí dodávají ještě více charakteru.

SEHBALI - industriální design

SEHBALI – industriální design

Vintage: Sehbali vám také nabízí řešení pro vintage interiéry. Dřevěné tělo s látka a police dokonale dotvoří váš vkus a zkrášlí váš domov.

SEHBALI - vintage interiéry

SEHBALI – vintage interiéry

A kde můžete Sehbali koupit? Na této stránce ji naleznete v několika barevných provedeních.

Tlačítko vypínače na kabelu odpovídá standardu a umožní snadné a pohodlné ovládání. Elektrostatický nátěr sušený v troubě zaručuje vysokou odolnost a zároveň krásný vzhled. Typ žárovky E27 s max. 60 W a max. napětí 220-240 V zajistí dostatečné a kvalitní osvětlení.

SEHBALI - detail

SEHBALI – detail

Výhody Sehbali:

  • Stylová lampa: jedinečný design, který ocení nejen milovníci stylu
  • Praktická: polička slouží k uskladnění věcí, které potřebujete mít v dosahu
  • Osobnost: jednoduchost zpracování a originalita designu
  • Kvalita: ruční výroba, preciznost, surovost dřeva a látka

Přidejte Sehbali do vašeho obývacího pokoje a nebojte se zaujmout. Díky svému designu a praktickým funkcím bude opravdovým skvostem vašeho interiéru.