Sedací souprava Ramos v modré barvě Monolith s rohovým uspořádáním v levé části

Moderní sedací souprava Ramos je ideální volbou, pokud hledáte pohodlné a stylové řešení pro svůj obývací prostor. Její modrá barva Monolith a rohové uspořádání v levé části udělají z vašeho interiéru moderní a elegantní prostředí.

Nyní máte možnost si tuto sedací soupravu pořídit za akční cenu. Nečekejte a ušetřete na nákupu pohodlného a kvalitního nábytku.

Rozkládací pohovka pro šetření místa a peněz

Sedací souprava Ramos je rozkládací, což vám umožní šetřit místo i peníze. Pohovka je navíc velmi pohodlná a poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Uvolněte tělo a mysli a užívejte si chvíli odpočinku na této měkoučké pohovce.

Doporučujeme doplnit sedací soupravu pohodlným křeslem nebo přistýlkou, abyste měli kde přivítat vaše hosty.

Hydrofobní vrstva na sedačce v potahu žinilka Monolith

Sedací souprava Ramos je potažena speciálním ochranným filmem. Tento film vytváří hydrofobní vrstvu, která chrání proti rychlé absorpci kapalin. Když se na sedačku rozlije tekutina, voda kondenzuje na povrchu materiálu a vytváří tak čas na to, abyste použili měkký hadřík nebo papírový ručník k jemnému setření kapaliny.

Tento potah je vyroben z kvalitního materiálu a má luxusní vzhled. Můžete být jistí, že sedací souprava Ramos bude vypadat skvěle a bude velmi snadno udržovatelná.

Rozměry sedací soupravy Ramos – viz. foto

Sedací souprava Ramos

Rozměry sedací soupravy Ramos:

  • Délka: 270 cm
  • Hloubka: 200 cm
  • Výška: 88 cm

Sedací souprava je velkorysá, ale přesto se vejde i do menších obývacích pokojů. Využijte ji k maximálnímu pohodlí a relaxaci v prostředí, které jste vytvořili podle svých představ.

Chcete tuto pohodlnou a stylovou sedací soupravu mít i vy doma?

Přejděte na stránku www.codina.cz a pořiďte si ji ještě dnes za skvělou cenu!