Masivní postel AKILA z bukového dřeva o rozměru 140×200

Postel 140×200 cm je ideální pro jednotlivce i pro páry, kteří chtějí mít větší prostor k odpočinku a spánku. Pokud hledáte kvalitní postel, která bude dlouho sloužit a zároveň bude krásně vypadat, může být volbou postel AKILA z masivního bukového dřeva.

Kvalitní materiály a precizní zpracování

Masivní postel vám nabízí trvanlivost a pevnost, kterou si každý uživatel postele velmi váží. Postel AKILA je vyrobena z bukového dřeva, které patří mezi nejkvalitnější dřeviny na trhu. Buďte si jistí, že vaše postel bude vypadat skvěle i po letech používání.

Důležitým faktorem při výrobě této postele je precizní zpracování jednotlivých dílů. Díky tomu má postel rovné hrany a stylové provedení. Pokud hledáte kombinaci krásy a funkčnosti, postel AKILA bude pro vás tou správnou volbou.

Rozměry a výbava postele AKILA

V ceně postele není rošt ani matrace, vhodný rozměr je 140×200 cm. Barva postele je buk, což se hodí do každého interiéru. Rozměry postele jsou (šířka x délka): 147 x 205 cm. Ložná plocha má rozměr 140 x 200 cm. Výška čela za hlavou je 63 cm a výška čela u nohou 37 cm.

Výška pro uložení roštu je 28 cm, takže se nebudete muset ohýbat při přehazování čistých lůžkovin. Výška bočnice od země po spodní hranu je 25 cm a výška bočnice od země po horní hranu 37 cm. K této posteli je k dispozici také zásuvka jako příslušenství produktu.

Závěr

Pokud hledáte postel, která bude sloužit dlouhá léta, bude krásně vypadat a zároveň bude vyrobená z kvalitních materiálů, postel AKILA z bukového dřeva je tou správnou volbou pro vás. Objednejte si ji ihned a užijte si kvalitní a klidný spánek.

Zde je odkaz na postel AKILA z bukového dřeva