Moderní komoda Casarredo s krbem CAMINO – černý lesk

Moderní komoda je navržená podle nejnovějších trendů. Komoda Casarredo s krbem CAMINO je skvělým doplňkem pro Váš obývací pokoj. S touto komodou naberete stylový nádech a zároveň si užijete teplo krbu.

Komoda je vyrobena z LTD a MDF desek. Korpus je v černé mat barvě a dvířka jsou v černém lesku. Takové provedení dodá každému interiéru elegantní styl.

Součástí komody je biokrb dodávaný v černé mat barvě. Tento krb Vám poskytne příjemné teplo a vytvoří v interiéru útulnou atmosféru. Navíc zvládne výhřevnost až do 6 kW. Biokrb využívá jako palivo bioetanol, který lze zakoupit na trhu. Je tedy šetrný k životnímu prostředí.

Zajímavost pro Vás

Přemýšlíte, jak vyplnit celou stěnu v obývacím pokoji? Tipujeme na řadu „CAMINO“. Celou obývací stěnu tvoří regály, skříňky a především komoda s krbem.

Navíc vypěníte úložné prostory a budete mít více místa pro drobnosti, které patří do obývacího pokoje. Komoda s krbem a celá stěna jsou nabízeny v demontovaném stavu, aby se celý kus vešel do Vašeho bytu, bez nutnosti demolice částí zdi.

Tento produkt si můžete zakoupit zde.

Údaje o produktu:

  • Výrobce: Casarredo
  • Barva: Černá
  • Barva krbu: Černá mat
  • Materiál: LTD/ MDF
  • Výhřevnost krbu: 1,6 až 6 kW
  • Nádoba na biopalivo: 1 litr
  • Demontovaná dodávka

Komoda s krbem

Obývací stěna CAMINO

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku a zařiďte si svůj obývací pokoj stylově s mode