Přírodní krása do jídelny – dubový stůl Rowico Filippa

Elegantní přírodní dřevěná kresba, dokonale čisté linie. Přesně na tyto přednosti sází značka Rowico nejen při výrobě jídelních stolů.

Rowico Filippa stůl

Kolekce Filippa ze zdravého dubového dřeva

Výsledkem je mimo jiné i kolekce Filippa vyrobená z masivního dubového dřeva zajišťující kýženou bytelnost a pevnost, zrovnatak jako estetické potěšení. Poskytuje pohodlné místo pro šest stolovníků, a pokud je třeba, lze ji doplnit o přídavnou desku pro pohoštění ještě větší společnosti.

Rowico Filippa stůl

Údržba stolu

Upozornění: Desku stolu je potřeba před prvním použitím ještě znovu ošetřit nábytkovým olejem. Dále pak ošetřovat 2-3x za rok, nebo podle potřeby. Povrch poté bude odolnější vůči skvrnám a poškrábání.

Nebuďte tedy leniví a pečujte o svůj nový úžasný stůl, který vám může sloužit mnoho let. A pokud se chystáte na velkou oslavu, neváhejte a doplněte jej přídavnou deskou a užijte si nezapomenutelnou pohostinnost s vašimi blízkými.

Pro více informací o stolu Rowico Filippa navštivte stránky https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/prirodni-dubovy-jidelni-stul-rowico-filippa-180-x-90-cm.