Šedý koberec Muse o rozměrech 150×80 cm od Asiatic Carpets


Šedý koberec Muse od Asiatic Carpets

Pokud stále váháte nad výběrem toho pravého materiálu při výběru koberce, s < Strong > polypropylenovými vlákny rozhodně nešlápnete vedle. Nejen, že poskytnou na našlápnutí jemný a měkký povrch, zároveň jsou odolné a snadno se udržují.

Tento moderní fešák od značky Asiatic Carpets mimo již zmíněné funkční vlastnosti navíc zapůsobí v interiéru i esteticky. Koberec Muse má rozměry 150×80 cm a je v barvě šedé.

Funkční a elegantní

Koberec je velmi důležitým prvkem interiéru. Nehledě na to, jestli chcete dosáhnout teplého a útulného prostoru nebo moderního a elegantního vzhledu, správný kus může dokonale doplnit celkový vzhled. Koberec Muse, s jeho neutrální šedou barvou, perfektně zapadne do různých interiérových stylů.

Výhodou koberce je, že se hodí do všech typů prostor. Od obývacího pokoje až po ložnici, právě díky své elegantní barvě a designu koberec Muse zvládne doplnit jakýkoliv interiér.

šedý koberec muse

Jednoduše udržitelné

Když se hovoří o kobercích, často je povinností vytřít z nich skvrny a usadit prach. S kobercem Muse od Asiatic Carpets se o toto ani nemusíte potýkat. Díky použití polypropylenových vláken je čištění značně zjednodušené.

S kobercem Muse stačí jen otřít skvrny a nedoporučuje se příliš silné vytírání, které by mohlo poškodit jeho měkkou texturu. Na rozdíl od jiných koberců, není potřeba používat silná čističe, což je u polypropylenových vláken značnou výhodou.

Koupit online na Brega.cz

Pokud jste již rozhodli, že koberec Muse je ten pravý pro váš domov, můžete ho koupit snadno a rychle online na Brega.cz. Naše nabídka nejenom obsahuje koberec Muse, ale také další kousky od značky Asiatic Carpets. Stačí si jen vybrat ten správný kus pro váš domov.

brega carpets

Rozhodněte se pro kus, který dokáže perfektně zapadnout do vašeho interiéru a poskytuje to, co od koberece očekáváte. S kobercem Muse od Asiatic Carpets je jemný a měkký povrch a elegantní design zaručeny. Na rozdíl od jiných koberců je navíc velmi snadno udržitelný a zvládne i doplnit každý interiér.