Falco Pohovka Vivian Bis III – růžová, ženská a pohodlná volba pro váš interiér!

Rozkládací pohovka Vivien Bis III je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se do obývacího, hostinského ,dětského nebo studentského studentského pokoje. Jde o ideální volbu pro interiéry oživené ženskými prvky, ať už se jedná o dámskou ložnici, obývací pokoj nebo pracovnu.

Rozkládací pohovka Vivian Bis III v růžové barvě

Pohodlný design s praktickou funkcí

Vivian Bis III je nejen esteticky příjemná, ale také velmi pohodlná díky vlnitým pružinám a PUR pěně, které tvoří výplň pohovky. Křeslo se snadno rozloží a můžete tak rychle získat příjemné lůžko pro Vaše hosty, děti nebo kamarády. Navíc nabízí praktický úložný prostor na přikrývky, což jej činí ještě více užitečným nábytkem pro váš interiér.

V této růžové barvě je Vivian Bis III o to více ženskou a módní volbou, která vynikne v každém prostoru. Pokud si přejete elegantní designový kousek, který spojuje pohodlí s praktickou funkcí, pak je Vivian Bis III přesně tím pravým kouskem nábytku pro Vás!

Růžová rozkládací pohovka Vivian Bis III

Kvalitní zpracování a dekorační polštář v ceně

Pohovka Vivian Bis III je kompaktně a pevně vyráběna s důrazem na kvalitu materiálů, prodlouženou životnost a spokojenost zákazníka. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář, který lze libovolně kombinovat s ostatními dekoracemi v interiéru.

Pokud hledáte ženský, módní a funkční nábytek pro váš interiér, Falco Pohovka Vivian Bis III by mohla být správná volba. Pro více informací o této pohodlné pohovce navštivte tuto stránku.