Eka Čalouněná postel Shadow s úložným prostorem v azurové barvě

V a vzorů, a tedy se perfektně hodí do různých typů interiérů. Látka Kronos je velmi odolná na opotřebení, a proto se hodí pro výrobu nábytku, který se často používá. Krokyová látka má jemnou texturu a elegantní vzhled, a proto je ideální pro čalounění postelí.

ÚLOŽNÝ PROSTOR POD MATRACÍ

Eka Čalouněná postel Shadow s úložným prostorem je perfektním řešením pro ty, kteří hledají postel s dostatkem prostoru pro uskladnění svých věcí. Tento praktický úložný prostor se nachází pod matrací a je vyroben ze speciálního kovového rámu, který je pevný a stabilní. Díky němu můžete uskladňovat věci, které by jinak zabíraly cenné místo ve vaší místnosti, jako jsou například polštáře, povlečení nebo oblečení.

VÝHODY LAMELOVÉHO ROŠTU

Eka Čalouněná postel Shadow je vybavena lamelovým roštem, který zajišťuje optimální podporu Vašeho těla během spánku. Lamelový rošt se skládá z kovového rámu a dřevěných lamel, které jsou navzájem propojeny. Tento systém umožňuje rovnoměrné rozložení váhy během spánku, čímž zajišťuje pohodlnější a zdravější spánek.

VÝBĚR MATRACE

Čalouněná postel Shadow bez matrace umožňuje zvolit takovou matraci, která bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. Vyberte si matraci, která bude zaručovat správnou podporu Vašeho těla, aby se Vaše páteř nezatěžovala a nedocházelo k bolestem zad. V nabídce jsou matrace různých druhů, jako jsou například pružinové matrace, matrace z pěnových materiálů nebo matrace s paměťovou pěnou.

KDE SI POSTEL K NAKOUPÍTE?

je k dispozici na e-shopu www.nabyteklevneji.cz. Tento eshop nabízí široký sortiment nábytku a doplňků pro Váš domov, které Vám nabídnou skvělý zážitek při každodenním používání. Veškeré zboží máme skladem, takže Vám ho posíláme ihned po objednání. Kromě toho Vám nabízíme rychlou dopravu zdarma po celé ČR a možnost splátek.

VYUŽIJTE AKČNÍ CENY

Nyní můžete využít akční ceny na Eka Čalouněnou postel Shadow s úložným prostorem v azurové barvě