Moderní stropní svítidlo Landscape, délka 100 cm


Moderní stropní svítidlo Landscape

Landscape je moderní stropní svítidlo, které se vyznačuje svým elegantním designem a vysokou kvalitou. Svítidlo je vyrobeno z kovu a skla, což zajišťuje jeho pevnost a trvanlivost. Svítidlo má délku 100 cm a jeho barva je rezavá.

Specifikace produktu

Typ svítidla: Stropní

Délka: 100 cm

Barva: Rezavá

Materiál: Kov/Sklo

Zdroj světla: Bez 6xE14 40W

Prostor osvětlení: 100 cm

Svítidlo je ideální pro vybavení moderních interiérů, jako jsou například obývací pokoje, ložnice, kanceláře nebo restaurace.

Při použití žárovek s vysokým CRI (Color Rendering Index) a teplým bílým světlem se podaří dosáhnout perfektního a příjemného osvětlení pro pobyt, práci i relaxaci. Díky své délce 100 cm zajišťuje svítidlo dostatek světla, aby osvětlilo celou místnost.

Montáž svítidla

Montáž svítidla je snadná a rychlá. Svítidlo lze jednoduše připevnit na strop pomocí dodaného spojovacího materiálu. Pokuste se při montáži svítidlo co nejvíce vycentrovat, aby osvětlení bylo co nejlepší. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně montáže, nezapomeňte se obrátit na odborníka.

Zajímá vás více o moderním stropním svítidle Landscape? Můžete si ho zakoupit na našem webu: https://www.brega.cz/produkt/landscape-stropni-svitidlo-100-cm

Moderní stropní svítidlo Landscape

Osvětlení pro moderní interiéry

Moderní interiéry si často žádají i moderní osvětlení. Vybavení novým a kvalitním osvětlením pomůže vytvořit atmosféru, která podtrhne celkový dojem z prostoru. Stropní svítidlo Landscape je ideální volbou pro vybavení moderních interiérů. Jeho design a kvalita zaručí, že osvětlení bude vyhovovat jak esteticky, tak i prakticky.

Osvětlení má velký vliv na naše zdraví a náladu. Pocit pohodlí a bezpečí je podpořen kvalitním a efektivním osvětlením, které neomezuje ani naši práci ani relaxaci.

Moderní interiér s osvětlením Landscape

Kvalita jako priorita

Společnost BREGA si klade za cíl nabízet pouze vysokou kvalitu produktů. Osvětlení Landscape není výjimkou. Vyrobeno je z kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. Pokud vám během používání produktu nastane jakýkoli problém, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Nabízíme širokou škálu produktů pro osvětlení interiérů i exteriérů. Pokud vás nějaký produkt zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem produktu, který splní vaše požadavky i přání.

Moderní obývací pokoj