Hoorns Světle šedý koženkový taburet Cinam 80 cm – kousek luxusu do vašeho interiéru!


Koženkový taburet pro váš domov či komerční prostory

Taburet Cinam od značky Hoorns je výjimečným kouskem nábytku, který by měl najít své místo v každém moderním interiéru. Pohodlný a stylový taburet je ideálním doplňkem pro váš obývací pokoj, ložnici nebo hotelový pokoj.

Nábytek, který zkrášlí váš prostor

Hoorns Světle šedý koženkový taburet Cinam vám nabízí pohodlné sezení a zároveň elegantní vzhled, který dokáže rozzářit každý interiér. Světle šedá barva koženky doladí jak neutrální, tak i pestré interiéry, přičemž se snadno kombinuje se stylovými kousky nábytku.

Silná stránka taburetu – odolná koženka

Silnou stránkou taburetu Cinam je koženka s martindale 35.000. Tento faktor zaručuje dlouhou životnost a odolnost taburetu, který je také vhodný do domácnosti s mazlíčky a dětmi. Vybírat si můžete z různých barev koženky, a to včetně této krásné světle šedé.

Kombinujte stylově a podle Vašich představ

Koženkový taburet Cinam je skvělým doplňkem do různých stylů. Použít jej můžete například do moderního, skandinávského či boho stylu, a to v důsledku jeho univerzálního designu. Šedá barva taburetu se dokáže snadno sladit se stylovými kousky nábytku, doplňky či rostlinami.

Hoorns – značka pro milovníky luxusu

Hoorns je značka, která se věnuje luxusním nábytkovým doplňkům a unikátním designům. Její výrobky odrážejí silné vlivy moderních trendů, luxusu a dokonalosti řemeslné práce. Hoorns nabízí pohodlné a současně stylové kousky nábytku pro domovy i komerční prostory.

Proč si vybrat koženkový taburet Cinam od Hoorns?

Koženkový taburet Hoorns je tou pravou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a zároveň pohodlný kousek nábytku. Taburet Cinam je vyroben z odolné koženky s martindale 35.000 a také vhodný do domácnosti s dětmi a zvířaty. Světle šedá barva koženky se snadno kombinuje s jinými stylovými kousky nábytku a doplňky.

Pokud hledáte kousek luxusu do svého interiéru, zvolte koženkový taburet Cinam od Hoorns. Najdete ho na skvelynabytek.cz.