Stylová jídelní židle z dubového dřeva – Rabbit od FormWoodem


Elegantní židle pro veřejné prostory i domácí pracovnu

Rabbit je elegatní jídelní židle, která je vhodná pro použití v různých prostorách. Bez problémů se hodí do kancelářských prostor, zasedacích místností i do vaší domácí pracovny. Díky svému nadčasovému minimalistickému designu bude Rabbit působit reprezentativně a poskytne vám skvělé posezení.

Vysoká kvalita dubového dřeva

Pro výrobu Rabbit bylo použito masivní dubové dřevo, které zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Navíc, dubové dřevo podtrhuje nadčasovost a minimalistický design této krásné židle.

Jde o skutečně pohodlné posezení

Díky svému designu a kvalitnímu materiálu, nabízí židle Rabbit velmi pohodlné posezení. Bez problémů strávíte na ní dlouhé hodiny, aniž byste pocítili bolest v zápěstí nebo zad.

Návod na údržbu

Pro zachování krásného vzhledu Rabbit doporučujeme použít měkkou prachovku bez brusných účinků. Pokud potřebujete nábytek čistit, nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Dále, nábytek nedoporučujeme umisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízení, kde by mohlo dojít ke deformaci a popraskání.

FormWood Rabbit - Dubová jídelní židle

Zdroj obrázku: www.isolund.cz

Pokud jste v hledání kvalitní a pohodlné jídelní židle, která nabízí nadčasový design, je Rabbit od FormWoodem tou pravou volbou pro vás. Uživíte si na ní klidné posezení a vychutnáte si elegantní pohled na svůj interiér. Proto neváhejte a pořiďte si svou vlastní Rabbit již dnes.

Zdrojový odkaz: https://www.isolund.cz/produkt/formwood-dubova-jidelni-zidle-rabbit