Nový luxusní povlak na polštář Butter Kings Fox Indian Lion v bavlněném saténu velikosti 50 x 50 cm


Nový luxusní povlak na polštář Butter Kings Fox Indian Lion

Design, který si zamilujete

Půvabný design, který doprovází bavlněný satén. Ten je oblíbený pro svou jemnost, lesklý povrch, prodyšnost a savost. Každý z těchto rysů pomáhá vytvořit pocit neuvěřitelného komfortu a luxusu.

A když k těmto vlastnostem přidáme ještě půvabný design od Butter Kings, je výsledek naprosto neodolatelný. Povlak na polštář Fox Indian Lion je kus, který určitě zaujme.

Rozměry polštáře

Velikost polštáře je pro mnohé zákazníky klíčovou informací. U povlaku Butter Kings Fox Indian Lion nemusíte mít žádné pochybnosti. Jeho rozměr je 50 x 50 cm.

Bavlněný satén umocňuje výhody polštáře a pomáhá vytvářet z něj dokonalý doplněk pro váš interiér.

Doporučení Butter Kings

Butter Kings nabízí celou kolekci povlaků a doplňků do dětských pokojů. Kombinujte tyto kousky v rámci jednotlivých kolekcí a vytvořte tak svému dítku nádherný pokojíček.

Pokud hledáte kvalitní a zároveň nádherný kousek pro svůj pokoj, povlak Butter Kings Fox Indian Lion je volba, která vám zaručeně sluší. Využijte také naši nabídku pro dopravu zdarma a objednejte hned teď.

Odkaz na produkt Butter Kings Fox Indian Lion

Butter Kings Fox Indian Lion

Jemnost, luxus, kvalita – to jsou vlastnosti, které nabízí povlak na polštář Butter Kings Fox Indian Lion. Nevahejte a udělejte si radost s tímto skvělým kouskem od Butter Kings.