Bílá kovová WC štětka Rim – Zone: dokonalá hygienická pomůcka do koupelny


Bílá kovová WC štětka Rim – Zone:

Dokonalá hygienická pomůcka do koupelny

Řada koupelnových doplňků Rim od značky Zone v sobě snoubí praktickou funkci s elegantním nadčasovým designem, který prostoru dodá moderní minimalistický nádech. Mezi tyto doplňky patří také bílá kovová WC štětka Rim, která vyniká nejen svou elegantní krásou, ale také svou dokonalou hygienickou funkcí.

Praktický a hygienický pomocník

Bílá kovová WC štětka Rim je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi pevná a odolná. Její kompaktní rozměry umožňují snadné používání a skladování. Pomocí štětiny z nylonu dokáže dokonale vyčistit WC mísy a odolává i běžným dezinfekčním prostředkům, což ji činí hygienickým pomocníkem do každé koupelny.

Elegantní a nadčasový design

Bílá kovová WC štětka Rim svým designem naplňuje požadavky moderního minimalistického stylu. Její nadčasovost se projevuje i v použité barevné kombinaci, kdy bílá barva dodává prostoru svěžest, čistotu a světlost. Kromě toho je tato štětka skvělým doplňkem pro jakýkoliv koupelnový interiér.

Pro úplnost uvádíme odkaz na produkt našeho partnera Výběr nábytku, který nabízí tuto štětku v kvalitním provedení a za výhodnou cenu: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/bila-kovova-wc-stetka-rim-zone

Bílá kovová WC štětka Rim - Zone

Koupelnové doplňky Rim od značky Zone jsou dokonalým spojením praktičnosti a designu. Bílá kovová WC štětka Rim nepatří k vyjímečnostem. Splní svou funkci dokonale, je odolná, hygienická a zároveň elegantním designovým doplňkem koupelny. Pokud i vy hledáte kvalitní a krásný doplněk do koupelny, tento produkt vám může být nápomocen. A navíc se hodí do interiéru jakéhokoliv stylu.