Černý dubový TV stolek Richmond Blax 180 x 40 cm – styl a kvalita pro vaši obývací pokoj

Černý dubový TV stolek Blax od značky Richmond Interiors zaujme svým osobitým zpracováním a kombinací materiálů. Korpus stolku je vyroben z dubového dřeva, podnož z kovu. Atraktivitu nábytku zvyšuje úložný prostor se dvěma otevřenými policemi a dvěma uzavíratelnými zásuvkami. Zajímavý detail tvoří mozaika na dvířkách. Tento stolek můžete klasicky umístit na podlahu, nebo bez podnože připevnit ke stěně. Díky čistému provedení a stylovému designu se stolek Blax stane dominantou vašeho interiéru.

Vzhled a design

Černý dubový TV stolek Richmond Blax 180 x 40 cm je stylovým kouskem, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. Výrazným prvkem jsou dvířka s mozaikou, které přitahují pozornost. Stůl lze umístit na podlahu, ale také bez podnoží jej připevnit ke stěně a ušetřit tak místo v místnosti.

Kvalita a pevnost

Richmond Blax je vyroben z kvalitního dubového dřeva a kombinace kovu, což zaručuje pevnost a stabilitu. Kovová podnož dodává stoleku moderní vzhled a zaručuje, že stůl nepřetížíte těžkou TV nebo dalším vybavením. Díky kvalitě materiálů bude tento nábytek sloužit dlouhou dobu.

Využití a úložný prostor

Černý dubový TV stolek Richmond Blax 180 x 40 cm nabízí dostatek úložného prostoru, a to díky dvěma otevřeným policím a dvěma uzavíratelným zásuvkám. Ty se hodí pro uskladnění DVD, přehrávače nebo dalšího drobného vybavení. Stůl je vhodný pro menší i větší místnosti a skvěle se hodí pro rodiny s dětmi, kdy je nutné mít vše potřebné na dosah ruky.

Kde si koupit

Pokud vás zaujal černý dubový TV stolek Richmond Blax 180 x 40 cm od značky Richmond Interiors, určitě stojí za návštěvu webových stránek srovnavacnabytku.cz, kde si můžete tento produkt zakoupit za skvělou cenu a doplnit tak svůj interiér o stylový kousek.

Richmond Blax

Zdroj: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/cerny-dubovy-tv-stolek-richmond-blax-180-x-40-cm