Dětský koberec Bambino 1075 hopscotch green-80×150 jako ideální doplněk pro hravý pokoj

Dětské kusové koberec Bambino jsou velmi praktické a příjemné na dotek. Jejich největší předností je možnost praní v pračce při maximální teplotě 30 °C, což velmi usnadňuje udržování v čistotě.

Vlastnosti

Jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, který je šetrný k alergikům. Střižený vlas je velmi krátký a měkký a zajišťuje tepelnou izolaci studené podlahy, což umožnuje pohodlné hraní. Protiskluzový podklad zabraňuje sklouznutí po podlaze. Lze použít i v místnostech s podlahovým vytápěním.

Design

Koberec Bambino 1075 hopscotch green-80×150 je vhodný zejména pro hravé dětské pokoje. Na podkladu se nachází výrazný motiv skákacího hry, který děti zaručeně nadchne. Kromě toho je tento koberec k dispozici v několika dalších atraktivních designech, které si děti oblíbí.

Kde zakoupit?

Pokud se vám tento koberec líbí a chcete si ho pořídit pro své ratolesti, můžete ho zakoupit na internetové stránce Interierio.cz.

Velikost a cena

Koberec Bambino 1075 hopscotch green-80×150 má velikost 80×150 cm a jeho cena se pohybuje okolo 800 Kč.

Výhody

Pokud tedy hledáte vhodný koberec pro hravý dětský pokoj, může být Bambino 1075 hopscotch green-80×150 ideální volbou. Vedle toho, že je praktický a snadno udržovatelný, poskytuje dětem pohodlné místo pro hraní a zároveň zajišťuje tepelnou izolaci.

Takže pokud chcete udělat radost svým dětem a zároveň se postarat o praktičnost, neváhejte a pořiďte si tento skvělý dětský koberec.