Moderní rohová pohovka Kave Home Blok s levým rohem a šedým potahem v délce 300 cm

Tuto nadčasovou pohovku Blok od firmy Kave Home si zamilujete. Nejenže má moderní, jednoduchý a vkusný design, ale je i extrémně pohodlná. Tvar do L a šířka i celková prostornost vás přímo láká k posezení s rodinou či přáteli nebo relaxaci. Pohovka vás na první pohled zaujme svým jemným manšestrovým potahem, který dodá v kombinaci se semišovým materiálem na originálním vzhledu. Tato pohovka má hluboký a jedinečný design, který zajišťuje pohodlné místo k odpočinku ve velkém stylu.

Šedý potah v manšestrovém a semišovém provedení

Potah pohovky je šedý a kombinuje manšestrový a semišový materiál. Jedná se o velmi elegantní kombinaci, která pohovce dodává originální vzhled. Manšestro je jemný a příjemný na dotek, semišový materiál zase působí velmi luxusně.

Rohová pohovka Kave Home Blok v šedém semišovém a manšestrovém provedení

Rohová pohovka s levým rohem

Tato rohová pohovka má levý roh. Takový tvar pohovky je především praktický – máte více místa na posezení a objemné polštáře jsou ideálním místem na odpočinek. To vše při zachování vkusného a moderního designu.

Detail levého rohu rohové pohovky Kave Home Blok

Velikost pohovky

Takováto rohová pohovka je vhodná do větších místností. Délka pohovky je 300 cm, celková hloubka je 92 cm a výška 73 cm. Pohovka je velmi prostorná a pohodlná – ideální místo, kde si můžete odpočinout při sledování filmu nebo čtení knihy.

Rohová pohovka Kave Home Blok s levým rohem a šedým potahem v délce 300 cm

Tip na údržbu

K čištění pohovky doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem, aby pohovka zůstala stále vkusná a kvalitní.

Podívejte se na pohovku Kave Home Blok v našem e-shopu a přesvědčte se, že je to ta pravá pro váš byt či dům!