Rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení Soft 17

Trevisco na první pohled upoutá moderním designem a zajímavými tvary. Kombinace polyuretanové pěny a pružin faliste zaručí pohodlné posezení. Proč si tedy nevybrat tuto rohovou sedací soupravu do svého obývacího pokoje?

Jaké jsou parametry sedací soupravy Trevisco?

Sedací souprava je tvořena dvěma částmi a lze si ji vybrat jak v pravém provedení, tak i levém provedení. V našem případě je to tedy rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení.

  • Rozměry: 298×171 cm
  • Výška: 80 cm
  • Hloubka sedáku: 60 cm
  • Výška sedáku: 44 cm
  • Provedení: Soft 17

Soft 17 je moderní a oblíbené provedení, které se hodí do většiny interiérů. Materiál na dotek připomíná semiš a velmi hezky se na něm vykreslí struktura tkaniny.

Komfort a kvalita

Pohodlí při posezení zaručují pružiny faliste a polyuretanová pěna. Pružiny faliste jsou speciálně tvarované, aby nabízely pohodlí při každém sednutí. Polyuretanová pěna je známá svými vynikajícími izolačními vlastnostmi, což zajišťuje, že sedací souprava bude v těchto chladných dnech opravdu příjemná na posezení.

„Kvalitní zpracování, elegantní provedení a neuvěřitelná pohodlnost. Tak bych charakterizoval tuto skvělou sedací soupravu.“ – zákazník Jan Novák

Proč si vybrat právě Trevisco?

Především díky její modernímu designu a pečlivému zpracování, ale také díky její pohodlnosti a praktičnosti. Sedací souprava nabízí naprosto dostatečný prostor pro rodinu i hosty a díky svému designu a barvě se hodí do různých interiérů.

V případě zájmu o koupi si můžete sedací soupravu prohlédnout na této stránce.

Rohová sedací souprava Trevisco

„Naším cílem bylo navrhnout sedací soupravu, která nejenom bude pěkná na pohled, ale také bude nabízet příjemné posezení. A myslím si, že se nám to s Treviscem podařilo.“ – dizajnérka Kateřina Hrubá

Detail rohové sedací soupravy Trevisco

Závěr

Je tedy jasné, že rohová sedací souprava Trevisco je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít doma moderní a pohodlný nábytek. Její elegantní provedení a kvalitní zpracování vás jistě potěší a poskytne vám pohodlí na mnoho let.