Moderní jídelní stůl Actona Wilma o délce 120 cm v dubovém provedení

Moderní stůl Wilma bude díky své ultramoderní podobě originální ozdobou vašeho domova. Jídelní stůl Wilma je vyroben z dýhované MDF a kovu v matné černé barvě. Základna zajišťuje stabilní konstrukci; díky jednoduché stolové desce o šířce 120 cm se ke stolu vejdou až 4 osoby současně. Stůl se snadno udržuje v čistotě a je ideálním návrhem pro vytvoření originálních aranžmá pro každodenní užitné prostory.

Specifikace produktu:

  • Deska: z dýhované MDF desky
  • Nožky: kovové
  • Barva: dub, matná černá
  • Konstrukce: odolná a pevná
  • Údržba: snadno se udržuje v čistotě
  • Kapacita: mohou se zde ubytovat až 4 osoby
  • Styl: moderní

Jídelní stůl Actona Wilma o délce 120 cm v dubovém provedení je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá moderní a praktický nábytek do svého bydlení. Stůl má rozměry: výška 75 cm, šířka 120 cm, hloubka 80 cm, což je ideální pro rodiny nebo hosty. Díky neutrální barvě je vhodný pro stylizovaný interiér, ale také pro moderní prostředí.

Podívejte se i na další výrobky ze série Wilma.

Pro lepší využití dostupného prostoru je velmi důležité mít vhodný jídelní stůl. Actona Wilma vám umožní skvěle se usadit, vychutnat si jídlo, a zároveň být v kontaktu se svými přáteli a rodinou. Tento stůl vyniká svou moderní elegantní designovou linií, což ho činí dokonalým kouskem pro každý moderní byt.

Pokud jste se rozhodli pro tento moderní jídelní stůl Actona Wilma o délce 120 cm v dubovém provedení, můžete si ho zakoupit na stránce velkynabytek.cz, kde si vyberete nejen tento kousek, ale také jiné výrobky ze série Wilma, které vám pomohou vytvořit moderní a vkusný interiér, který bude odpovídat vašemu vkusu a potřebám.

Jídelní stůl Wilma

Zkuste tedy nyní tento moderní jídelní stůl Actona Wilma a nechte se okouzlit jeho jednoduchostí, praktičností a elegantním designem. Stůl bude dokonalým středobodem vašeho bytu, který vám umožní vytvořit si skvělé chvíle.