Zrcadlo Naturel Iluxit s LED osvětlením 60×80 cm – recenze a specifikace (ZIL8060LEDS)

Zrcadlo Naturel Iluxit s LED osvětlením o rozměrech 60×80 cm je skvělý doplněk do koupelny, ložnice nebo předsíně. Barevná teplota osvětlení je 6 000 K, což zaručuje chladnější bílou barvu, což je velmi příjemné pro použití při líčení nebo holení.

Specifikace produktu

Zrcadlo je obdélníkového tvaru a disponuje senzorem, díky kterému se osvětlení zapíná automaticky při přibližování tváře k zrcadlu. Krytí IP44 znamená, že produkt je chráněn proti stříkající vodě, což zaručuje bezproblémové použití i v koupelně.

Orientace zrcadla na výšku

Je nutné podotknout, že zrcadlo je určeno pro orientaci na výšku, což je důležité zohlednit při umístění na zeď. V případě, že hledáte zrcadlo pro orientaci na šířku, doporučujeme hledat jiný produkt.

Kvalitní zpracování

Zrcadlo je vysoce kvalitně zpracované a disponuje rozměry 60×80 cm, což zaručuje dostatečnou velikost k pohodlnému použití. Osvětlení LED zářivkami zaručuje dlouhou životnost produktu a minimalizaci nákladů na elektřinu.

Výhody produktu

Produkt disponuje mnoha výhodami. Kromě kvalitního zpracování a dlouhé životnosti zářivek, je zrcadlo chráněno proti vodě a disponuje senzorem, což zaručuje snadné a pohodlné použití. Díky své velikosti a barevné teplotě je vhodné pro mnoho prostor, což je velkým plusem.

Neuhraditelný pomocník v koupelně

Zrcadlo Naturel Iluxit s LED osvětlením o rozměrech 60×80 cm je bezesporu neuhraditelným pomocníkem v koupelně. Díky své velikosti a kvalitnímu zpracování je příjemné na pohled i na používání. Navíc je chráněno proti stříkající vodě, takže se nemusíte obávat žádných vodních škod.

Zrcadlo Naturel Iluxit s LED osvětlením 60x80 cm

Výsledkem je produkt, který je univerzální, praktický a příjemný na pohled. Pokud hledáte zrcadlo, které vám bude poskytovat kvalitní osvětlení a bude chráněno proti vodě, pak je to zrcadlo Naturel Iluxit s LED osvětlením o rozměrech 60×80 cm ideální volbou.

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho objednat na stránkách Brega.cz, což je ověřený e-shop s mnoha pozitivními recenzemi.