Stylový hnědý úložný box s víkem od Curver, objem 18 l


Popis produktu

Hnědý úložný box s víkem Curver Style, 18 l je kvalitní a praktický produkt, který vám pomůže udržet vaše věci v pořádku. Jeho objem 18 litrů oceníte například na uložení vánočních ozdob nebo sezónního oblečení, které zrovna nepotřebujete. Jeho hnědá barva s decentním vzorem nepochybně sluší každému interiéru.

Vlastnosti

  • Objem: 18 l
  • Barva: hnědá
  • Vzor: decentní
  • Materiál: plast
  • Zvláštní vlastnosti: víko na pantech, kryje celý box, snadno omyvatelný

Způsoby využití

Hnědý úložný box s víkem Curver Style, 18 l je skutečně velice všestranný produkt. Jak jsme již zmínili, může sloužit jako skladovací prostor pro sezónní věci. Můžete ho však využít i jako uložení hraček pro děti, potravin, úklidových prostředků nebo například bot. Jeho provedení z plastu z něj dělá velmi lehký a snadno přenosný produkt, který můžete přesouvat tam, kde je aktuálně potřeba. Pokud vás zaujal tento úložný box, prohlédněte si ho na stránkách prodejce a zjistěte, zda splňuje vaše požadavky.

Návod na použití

Hnědý úložný box s víkem Curver Style, 18 l se používá opravdu snadno. Vložte do něj věci, které chcete uložit, při uzavírání dbejte na to, aby bylo víko správně nasazeno na panty a zasunuto do spodní části boxu. Pokud potřebujete box přesouvat, můžete ho držet za jeho boční stěny. Při potřebě ho omyjte jemnou mýdlovou vodou, snažte se však nedat příliš velký tlak na jeho stěny, abyste nezpůsobili jeho deformaci.

Obrázky produktu

Stylový hnědý úložný box s víkem od Curver, objem 18 l
Stylový hnědý úložný box s víkem od Curver, objem 18 l
Stylový hnědý úložný box s víkem od Curver, objem 18 l