Béžová postel s úložným prostorem a roštem 140×200 cm od Mattis – Meise Möbel

Postel Mattis přinese do vašeho interiéru nádech skandinávského stylu. Celá konstrukce drží na jemně zkosených nohách z dubového dřeva, které zajišťují stabilitu. Výrazným prvkem je i celopolstrovaný rám a čelo postele s potahem z jemné strukturované látky. Postel je vybavena lamelovým roštem, pod kterým se nachází úložný prostor. Rovněž je díky zkoseným nohám uložena ve výšce 20 cm od země, což vytváří dodatečný úložný prostor pro věci, které jsou větších rozměrů.Béžová postel s úložným prostorem a roštem 140x200cm je skvělým řešením pro každý prostor, kde hledáte elegantní a praktický kus nábytku.

Lamely pro zdravý spánek

Lamelový rošt, který je u této postele součástí, má zásadní vliv na kvalitu vašeho spánku. Lamely totiž dokážou dobře přizpůsobit tvaru vašeho těla, a tím zajistit správnou ergonomii při spaní. Díky tomu se můžete ponořit do sena těla a mysli a výborně se vyspat. Pokud vám však lamely nestačí, postel je samozřejmě vybavena i prostorným úložným prostorem pod roštem.

Funkční design

Jak již bylo řečeno, postel Mattis je perfektním spojením funkčnosti a designu. Jeho propracovaný detaily, jako jsou zkosené nohy a potah z jemné látky, dělají z této postele velmi elegantní kus nábytku. To vše spojené s úložným prostorem pod roštem, činí z této postele ideální řešení pro každý interiér. A kdybyste měli zájem o koupi, můžete si ji objednat na stránkách prodejce. Nemusíte se proto už dále trápit, kde uložit své zimní kabáty a prostěradla.

Béžová postel s úložným prostorem

Prostor pod roštem je velmi prostorný, takže se vám do něj vejde veškeré nezbytné vybavení, jako například ložní prádlo, vysavač nebo sady nářadí. Všechno bude prakticky skryté pod vaší postelí, a tak už se nebudete muset bát, že vaše ložnice bude vypadat přeplněně. Nebudete vědět, že se zde nachází vůbec něco dalšího, a to je přesně to, co potřebujete pro dokonalý odpočinek.

Další výhody postele Mattis

  • Vyrobena z kvalitních materiálů, které zásadně prodlužují životnost postele
  • Snadná montáž – postel se dodává v celku a je možné ji sestavit během několika málo kroků
  • Dokonale vyvážený poměr ceny a kvality
  • Designově kreativní kousek, který zaujme jakýkoliv vkus

Béžová postel s úložným prostorem

Vyberte si tedy postel Mattis a nechte vaše sny dostat na další úroveň. Vykompenzujte tak mnoho nepříjemných nocí už teď!