WC prkénko Roca Meridian s softclose a bílou barvou z duroplastu – recenze


WC PRKÉNKO ROCA MERIDIAN S SOFTCLOSE A BÍLOU BARVOU Z DUROPLASTU – RECENZE

Úvod

WC prkénko Roca Meridian s softclose a bílou barvou z duroplastu je v současné době velmi oblíbeným výrobkem. Jedná se o prkénko, které se pomalu sklápí díky softclose systému. Kromě toho má velmi pěkný design a bílou barvu z duroplastu. V tomto článku vám přinášíme recenzi na toto prkénko.

Pomalé sklápění

Pomalé sklápění je jednou z hlavních vlastností tohoto WC prkénka. Díky softclose systému se prkénko pomalu a bez nárazu sklápí. Tento systém eliminuje hluk a ušetří vás od neustálého pádu prkénka.

Design

Design WC prkénka Roca Meridian je velmi elegantní. Bílá barva z duroplastu se hodí do každé koupelny a dodává jí moderní vzhled. Zajímavostí jsou panty z oceli, které dodávají prkénku pevnost a trvanlivost.

Materiál

Duroplast je velmi odolný materiál a díky tomu má WC prkénko Roca Meridian dlouhou životnost. Tento materiál se velmi snadno čistí a tak je hygienická údržba prkénka velmi jednoduchá.

Montáž

Montáž tohoto prkénka je velmi jednoduchá. V balení jsou přiloženy všechny potřebné součásti a návod k montáži. Montáž zabere pouze několik minut a není potřeba volat odborníka.

Výhody

  1. Pomalé a tiché sklápění
  2. Moderní design
  3. Odolný materiál
  4. Jednoduchá montáž

Závěr

WC prkénko Roca Meridian s softclose a bílou barvou z duroplastu je skvělým výrobkem pro každou koupelnu. Kromě toho, že je velmi moderní a elegantní, také nabízí praktické vlastnosti jako pomalé sklápění a snadnou údržbu. Pokud hledáte kvalitní a funkční WC prkénko, tak je Roca Meridian to pravé pro vás. Můžete si jej zakoupit na webu https://www.naradi-cz.cz/produkt/wc-prkenko-softclose-roca-meridian-duroplast-bila-a8012ac00b.