Zelená látková jídelní židle Babila 2756 od Pedrali: Recenze a popis produktu


Recenze: Zelená látková jídelní židle Babila 2756 od Pedrali

Perfectní vyvážení tradice a inovace

Vybalancovat mezi tradicí a inovací není vždy jednoduché, avšak Pedrali je skutečným odborníkem. Čalouněná židle Babila 2756 od značky Pedrali je toho jasným důkazem.

Základní informace

Bytelná židle s podnoží z jasanového dřeva a čalounění dle vašeho výběru – to jsou hlavní přednosti tohoto designového kousku. Perfektně zapadne k modernímu jídelnímu stolu, ale také do zasedací místnosti či menších salonků. Babila 2756 se tak stane vaším věrným společníkem doma nebo i v pracovním prostředí.

Design a kvalita

Design židle Babila 2756 je skvělý, protože okouzlí svou jednoduchostí, čistými liniemi a přitom zapadne do jakéhokoli interiéru. Kromě toho, dřevěné podnoží židle vypadá opravdu kvalitně a je velmi pevné.

Zvláště vysoko kvalitní materiály

Certifikát

Židle má certifikát CATAS a FSC zaručující šetrné zacházení při těžbě dřeva. Pedrali je značka, která se snaží být šetrná k životnímu prostředí, protože používá pouze kvalitní materiály a dodržuje pravidla pro ochranu přírody. To znamená, že když si koupíte tuto židli, můžete být jisti, že přispíváte k udržitelnému rozvoji.

Snadná údržba

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, pohodlnou a výraznou jídelní židli, byli jste právě nalezeni! Zelená látková jídelní židle Babila 2756 od Pedrali splňuje tyto požadavky a může se stát perfektním doplňkem vašeho interiéru. Chcete si tuto židli koupit? Klikněte si na odkaz https://www.interierio.cz/produkt/pedrali-zelena-latkova-jidelni-zidle-babila-2756 a objednejte si ji právě teď!