Výhody a benefity anatomických polštářů z paměťové pěny


Je-li důležité mít kvalitní spánek po celou noc, mělo by být vaším prvním zaměřením sestavení správného lůžka. Je zřejmé, že sedací souprava a matrace jsou základem, ale co potom?
Anatomické polštáře vyrobené ze směsi speciální paměťové pěny jsou právě to, co by mohlo vašemu spánku pomoci. Jsou mimořádně účinné při řešení problémů s bolestmi zad, u kterých je důležité, aby byl váš palec ve správné poloze a v den předchozím nebyl celou noc ve stejné pozici. Nejen to, ale polštáře jsou také komfortní, lehké a obecně vyrobené ze směsi prémiových materiálů. Díky jejich anatomickému designu poskytují podporu přesně tam, kde byste ji potřebovali.

Užitečné vlastnosti anatomických polštářů z paměťové pěny

1. Prodyšnost: Materiál paměťové pěny se postará o dobrý přísun kyslíku vašemu tělu během spánku, i když se vám zdá, že se v noci tolik nepohybujete.

2. Prodloužená trvanlivost: Anatomické polštáře vyrobené z paměťové pěny obecně vydrží déle. Oproti obyčejným polštářům na molitanu se stále obnovují a obnovují, čímž zajišťují, že budou trvanlivější.

3. Nechejte své ruce a nohy odpočívat: Odhloubení na obou stranách polštáře poskytují uklidňující prostěradlo pro vaši hlavu, stejně jako pro vaše ramena a krk, zatímco nové anatomické polštáře jsou vybaveny i prostor pro ruce a nohy.

4. Snadné čištění: Jakmile vyberete správný typ polštáře, budete se vyhnout starostem s velmi náročným čištěním. Některé anatomické polštáře jsou dokonce vyrobeny z materiálu, který je lze prát v pračce.

Jaký typ anatomického polštáře z paměťové pěny je pro Vás nejvhodnější?

Když se zaměříte na anatomický polštář z paměťové pěny, je důležité vědět, jaký typ je pro vás nejvhodnější:

  • Tradiční sedací polštář: Tento typ je lehce podložkový a pomáhá udržovat siluetu a podporu během spánku. Je to skvělá volba pro ty, kteří mají rádi klasický dojem od polštáře.
  • U-tvarovaný polštář: Tento polštář se skládá z dvou trakových oka, která se ohýbají kolem ramen, takže poskytuje skvělé ergonomické podpůrné pro vaše klíčové oblasti. Je to nejlepší volba pro ty, kteří trpí bolestí zad a ramen.
  • Incidentální polštář: Jedná se o polštář s vyššími stranami, který je navržen s přihlédnutím k zavedeným bezpečnostním normám pro pohodlný spánek a dokonalou oporu šíje. Je to skvělá volba pro toho, co mají rádi pocit obalu, který poskytuje incidentální polštář.

Ať už si vyberete jakýkoli typ anatomického polštáře z paměťové pěny, určitě budete s výsledky spokojeni. Pokud hledáte dlouhodobou pohodu a luxusní spánek, zvažte zakoupení anatomického polštáře z paměťové pěny Optika Novák.
Tato společnost pro vás nabízí kvalitní anatomické polštáře, které jsou odolné, trvanlivé a zaručují správnou podporu po celou noc. Takže už neotálejte, vyberte si ten, který vám přinese nejvíce výhod a radosti ze spánku.