Stylový TV stolek Hanah Home Mistico II v ořechovém provedení s černými detaily

Prostor, kde se setkáváme a trávíme spoustu času. Obývací pokoj se stal srdcem každého bytu. Je to místo, kde se setkáváme s rodinou a přáteli, relaxujeme, sledujeme oblíbené filmy a seriály. A právě proto, aby byl váš pobyt v obýváku ještě příjemnější, potřebujete kvalitní nábytek. Stolní skříňka nesmí chybět v žádném bytě. Pokud hledáte praktický a zároveň stylový TV stolek, měli byste si všimnout modelu Mistico II od značky Hanah Home.

Hanah Home Mistico II

Dodává stolku odlehčený vzhled

Televizní stolek Mistico vyniká originálně tvarovanými kovovými nohami, které dodávají stolku odlehčený vzhled. Tyto nohy jsou provedeny v černém provedení a skvěle kontrastují s ořechovým provedením celého nábytku.

Stolek má velmi širokou horní desku o délce 180 centimetrů. Proto se v pohodě na něj vejde velká televize s úhlopříčkou větší než 70 palců, a tak bude sledování filmů ještě větší zážitek.

Ale Mistico II není jen o televizi. Kombinace otevřených polic, uzavřené skříňky a výklopných dvířek poskytuje dostatek prostoru pro uložení všeho, co v obýváku potřebujete. Od knih po oblíbenou keramiku a vše mezi tím.

Interior Obývací Pokoj

Vyrobeno z kvalitního materiálu

Stolek Mistico II je vyroben z 18 mm melaminové desky, která je velmi kvalitní, odolná a snadno se udržuje. Díky tomu se nemusíte bát případných škrábanců nebo otřepeného vzhledu.

A jakým barvám se nábytek Mistico II nabízí? Tak jak již napovídáme, hlavní barvou je ořechové provedení. Tuto barvu však umocňují skvěle kontrastující černé detaily. Tvrdíte, že nepatříte mezi milovníky ořechového nábytku? Pak si určitě projděte nabídku naší e-shopu Best Nábytek, kde najdete spoustu zajímavých designů v různých barvách.

Závěr

Pokud hledáte praktickou stolní skříňku, která skvěle vypadá a dokáže se postarat o všechny vaše věci v obýváku, měli byste si určitě všímat modelu Mistico II od značky Hanah Home. Tento nábytek dodá vašemu obývacímu pokoji ten správný vzhled a bude místem, kde se budete cítit pohodlně.