Stylové nástěnné hodiny Ribbon Umbra v černém provedení

Kouzlo interiéru spočívá v detailech. Nástěnné hodiny Ribbon značky Umbra dodají každé místnosti na originalitě. Připomínají provázané černé stuhy. Každý cíp zastupuje hodinu. Cestují po nich stříbrné ručičky, které vytváří elegantní kontrast. Zalíbí se náročnějším uživatelům, kteří rádi experimentují s různorodými prvky. Hodiny podtrhnou především moderní prostory, zapadnou do extravagantních aranžmá. Do jaké místnosti je umístíte, to je čistě na vás!

Specifikace produktu:

  • Moderní design: Nástěnné hodiny Ribbon Umbra v černém provedení jsou moderním doplňkem interiéru.
  • Strojek Quartz: Díky strojku Quartz budou hodiny přesné.
  • Na baterii AA: Na hodiny potřebujete pouze baterii typu AA, takže vám nemusí při umístění do interiéru vadit kabely.

Hodiny jsou unikátní a nenajdete je v každém bytě či domě. Jedná se o skvělý doplněk vašeho interiéru. Provedení v černé barvě se hodí ke všem druhům nábytku, takže není problém je začlenit do každé místnosti.

Nástěnné hodiny Ribbon

Pořídit si je můžete na stránkách kupsinabytek.cz