Stylová a pohodlná kancelářská židle SIG630 v černé/červené barvě


Eko-kůže

Kancelářská židle je jedním z nejdůležitějších prvků v každé kanceláři a pracovním prostředí, protože celé dny sedíme u počítače a často nás bolí záda a špatná poloha. Proto je nezbytné, abychom měli kvalitní a pohodlnou kancelářskou židli, která nám pomůže udržet zdravou a správnou polohu těla.

SIG630 – židle vybavená TILT zvedacím mechanismem

Jednou z nejlepších možností na trhu je židle SIG630, která je vyrobena z kvalitní eko-kůže a má moderní vzhled v černé/červené barvě. Tato židle je vybavena pohodlným TILT zvedacím mechanismem, který umožňuje snadnou a rychlou úpravu výšky a naklonění židle.

Vysoce kvalitní materiály

Židle SIG630 je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a dlouhotrvající. Eko-kůže, ze které je židle vyrobena, má vysokou odolnost vůči poškozením i vůči běžnému opotřebení. Navíc je snadno udržovatelná a velmi odolná proti skvrnám a škrábancům.

Koelčka plastová a maximální zatížení 120kg

Tento model židle je vybaven koelčkou plastovou pro snadné a rychlé posouvání židle po podlaze. Maximální zatížení této kancelářské židle je 120kg, což z ní dělá ideální volbu pro těžší uživatele.

Pohodlná výška a rozměry židle

Výška židle SIG630 je nastavitelná v rozmezí 108-118cm, zatímco výška sedáku je nastavitelná v rozmezí 45-55cm. Židle má šířku 65cm a hloubku 46cm, což ji dělá dostatečně prostornou a pohodlnou pro většinu uživatelů.

Zakoupit kancelářskou židli SIG630 online na Esrom.cz

Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou kancelářskou židli, SIG630 je ideální volba pro vás. Zakoupit ji můžete online na https://www.esrom.cz/produkt/kancelarska-zidle-sig630-cerna-cervena.

Závěr

Kancelářská židle by měla být snadno nastavitelná a vyrobená z kvalitních materiálů, aby vydržela dlouhodobé používání. SIG630 splňuje tyto požadavky a navíc nabízí moderní design v kombinaci černé/červené barvy. S touto kancelářskou židlí budete mít pohodlné a zdravé pracovní prostředí.