Rohová rozkládací sedačka JORDAN – fialový kousek pro váš oblíbený koutek!

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vylepšit Váš interiér s novým moderním kouskem nábytku, který se stane klenotem každého vašeho pokoje! Rozkládací rohová sedačka JORDAN je univerzální a lze smontovat jak na pravou tak na levou stranu.

Navíc, tato úžasná sedačka má potahovou látku monolith 62, což je fialová látka, která dodá vašemu interiéru svěží a osobitou atmosféru. Součástí sedačky jsou polštáře pro vaše pohodlí a úložný prostor pro ukládání věcí. Celá sedačka je potažena látkou, což ji učiní vhodnou pro každý prostor.

Rohová rozkládací sedačka JORDAN - fialová kousek

Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva), stejně tak rozměry sedačky mohou být mírně odlišné v závislosti na umístění polštářů. Rozměr sedačky je 280 x 91 (71 cm bez polštářů) x 190 cm. Ložná plocha má rozměr 230 x 149 cm. Výška sedu je 39 cm a hloubka sedu s polštáři je 64 cm, bez polštářů 86 cm. Rozměry úložného prostoru jsou 128 x 70 x 22 cm

V sedačce jsou použity kvalitní materiály, včetně pružiny vlnité a polyuretanové pěny T30. Nohy jsou plastové a mají výšku 3,5 cm. Sedačka je dodávána v demontovaném stavu s návodem na montáž. Pro Vaši spokojenost garantujeme záruku 24 měsíců na tento produkt.

Zakoupit rohovou rozkládací sedačku JORDAN je velmi snadné!

Stačí kliknout na následující odkaz: https://www.esrom.cz/produkt/rohova-rozkladaci-sedacka-jordan-fialova a zadejte požadované množství. Poté už jen stačí vyplnit platební údaje a objednávka bude dokončena! Nečekejte a vylepšete svůj interiér i životní styl s našimi kvalitním nábytkem a za dostupnou cenu již dnes!