Revoluční vanová baterie RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D461.0P

Vana je jedním z nejdůležitějších míst každé koupelny a správná baterie k ní patří. Pokud hledáte opravdu kvalitní řešení, pak je pro vás tou nejlepší volbou nová vanová baterie RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D461.0P. Jedná se o nejnovější produkt tohoto výrobce, který přináší revoluční prvek do každé koupelny.

Páková stojánková VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem

Tato vanová baterie disponuje pákovým ovládáním a nastavování teploty vody tak bude pro vás hračkou. Díky stojánkovému provedení je instalace snadná a rychlá. Součástí této baterie je i sprchový set, který vám umožní pohodlnou sprchu přímo ve vaně. To znamená, že nejenže vám bude sloužit jako klasická baterie, ale zařídí vám také sprchování.

Tato vanová baterie je otestovaná s ohledem na maximální spokojenost zákazníků, co se týče kvality i designu. Jedná se o moderní a nadčasový vzhled, kterému zkrátka neodoláte. Kromě toho je k dispozici i v chromovém provedení, které se hodí téměř ke každému druhu koupelny.

Vana s baterií RAV SLEZÁK D461.0P

Pokud máte zájem o vanovou baterii RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D461.0P, můžete si ji objednat přímo na stránkách VýběrNábytek.cz. Cena tohoto produktu se pohybuje na trhu velmi příznivě, ale stále si můžete být jisti nejvyšší kvalitou.